Інститут

Институт вертебрологии и реабилитации
Про Інститут

Про Інститут

Інститут вертебрології та реабілітації є лідером у лікуванні захворювань спини без операцій. Із 2002 року ми допомагаємо людям із гострим або хронічним болем у спині позбутися цієї проблеми ефективно та надовго. Із 2015 року на базі Інституту також застосовується фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічнихих медичних тренажерів David.

95 % наших пацієнтів успішно вирішують свою проблему БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

15 років – лідер у лікуванні захворювань спини.

Офіційно визнані європейські методики, сучасне обладнання

Комплексне лікування

Ми лікуємо остеохондроз хребта, протрузії, міжхребцеві грижі, артрози, артрити, радикуліти, п’яткову шпору, тендиніти, епікондиліти, лігаментити та інші хронічні та посттравматичні захворювання опорно-рухового апарату за допомогою комплексу методів:

  • Корекція хребта за допомогою методики «короткого важеля», яка безпечно відновлює співвідношення хребців відносно один одного
  • Медичний масаж для розслаблення м’язів та з метою опрацювання глибоких м’язів, які підтримують хребет
  • Реабілітаційний курс у нашому Центрі зміцнення хребта та суглобів, який використовує фінсько-німецьку методику лікування рухом на медичних тренажерах David для закріплення результату на тривалий час
  • Повний спектр фізіотерапевтичних процедур (електротерапія, ультразвукова терапія, магнітолазерна терапія, ударно-хвильова терапія, карбоксітерапія тощо)
  • Знеболюючі ліки та уколи, але тільки в деяких випадках, коли інші можливості швидкого усунення болю є недостатньо ефективними
  • Обов’язкова консультація після завершення курсу та індивідуальні рекомендації щодо комплексу вправ, які можна виконувати в домашніх умовах для підтримки здоров’я спини
Комплексне лікування
Комплексне лікування

Наші лікарі

На додаток до значного (у деяких випадках понад 10-річного) досвіду роботи з консервативними методами лікування, багато наших лікарів встигли також попрацювати травматологами, ортопедами, хірургами в інших медичних установах із хірургічною практикою зокрема. Поєднання різноманітного досвіду дозволяє кожному з них приймати обґрунтоване рішення під час вибору оптимального методу безопераційного лікування.

Наші лікарі

Авторська методика «короткого важеля»

Ефективність цієї унікальної методики можна побачити за її результатами: 95 % наших пацієнтів із протрузією та грижею міжхребцевих дисків успішно уникають операції. Це наша авторська методика, яка дозволяє допомогти більшості пацієнтів уже в перший день звернення з гострим болем. Метод «короткого важеля» безпечний, оскільки дає нам можливість дуже точно впливати на необхідну ділянку хребта . Ми не можемо завдати шкоди, використовуючи наш метод, оскільки він не зачіпає сусідні здорові ділянки хребта та інших структур.
Ми використовуємо тільки нехірургічні методи лікування, але в деяких випадках все ж неможливо обійтися без операції. Наші лікарі діагностують такі випадки зразу під час консультації, рекомендують і направляють до відповідної вузькоспрямованої клініки.

  • 95 % наших пацієнтів успішно вирішують свою проблему БЕЗ ОПЕРАЦІЇ
  • Методика короткого важеля - вже 15 років основна методика Інституту. Ефективно лікує грижу, радикуліт, а також більшість інших захворювань хребта.
  • Офіційно визнані європейські методики, сучасне обладнання
Ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі запитання та запишемо на прийом