Методи лікування

Корекція хребта методом «короткого важеля»

 

Інститут вертебрології та реабілітації з 2002 року займається професійною корекцією хребта для людей із захворюваннями спини. За своєю суттю корекція хребта або мануальна терапія – це застосування спрямованої сили до хребця, який зміщений або блокований, щоб повернути його у нормальне положення.

Для корекції хребта ми використовуємо авторський метод «короткого важеля», який передбачає дуже точний та м’який вплив на блокований сегмент, без традиційних «скручувань», струшувань та інших досить болючих і ризикованих дій. Цей метод позитивно впливає на дегенеративно змінений диск, при цьому він абсолютно нетравматичний, оскільки дозволяє відновити положення суглобів із високою точністю.

Ефект від цього методу можна відчути уже безпосередньо після першої процедури. Курс лікування методом «короткого важеля» зазвичай складається із 3-5 сеансів, які часто комбінуються з масажем, фізіотерапевтичними процедурами та заняттями на медичних тренажерах.

Наші професійні вертебрологи проводять корекцію тільки після діагностики та відповідної підготовки пацієнта (масаж, фізіотерапія), обов’язково знімається запалення. Існує ціла система навчання, методичні матеріали, внутрішня оцінка для підтвердження кваліфікації усіх лікарів і масажистів. Усі наші нові лікарі також обов’язково навчаються за цією методикою.

 

При яких захворюваннях рекомендується корекція хребта:

 

Кожен випадок індивідуальний, тому цю медичну процедуру лікар рекомендує тільки після консультації, після детального огляду пацієнта та збору необхідного анамнезу.

Корекція хребта методом «короткого важеля»

Корисно знати

Різноманітні техніки корекції хребта дуже популярні в США. Згідно з дослідженнями, у людей, які регулярно відвідують мануального терапевта, проблеми зі спиною з’являються на 60 % рідше, ніж у людей, які роблять це час від часу.

Корекція хребта методом «короткого важеля»

Корисно знати

Ми також рекомендуємо робити корекцію хребта методом «короткого важеля» для профілактики, коли у Вас сидяча робота або Ви часто робите одноманітні рухи. Річ у тім, що в таких ситуаціях існує підвищений ризик утворення «функціонального блоку» хребта, тобто обмеження руху тіл хребців у сегменті хребетного стовпа, що може призвести до захворювань спини. Щоб дізнатись, чи можна вам зробити корекцію хребта для профілактики, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Відгуки

Голосів: 170
Ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі запитання та запишемо на прийом