Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Корекція хребта

IVRМетоди лікуванняКорекція хребта

Інститут вертебрології та реабілітації з 2002 року займається професійною корекцією хребта для людей із захворюваннями спини. За своєю суттю корекція хребта або мануальна терапія – це застосування спрямованої сили до хребця, який зміщений або блокований, щоб повернути його у нормальне положення.

Для корекції хребта ми використовуємо авторський метод «короткого важеля», який передбачає дуже точний та м’який вплив на блокований сегмент, без традиційних «скручувань», струшувань та інших досить болючих і ризикованих дій. Цей метод позитивно впливає на дегенеративно змінений диск, при цьому він абсолютно нетравматичний, оскільки дозволяє відновити положення суглобів із високою точністю.

Ефект від цього методу можна відчути уже безпосередньо після першої процедури. Курс лікування методом «короткого важеля» зазвичай складається із 3-5 сеансів, які часто комбінуються з масажем, фізіотерапевтичними процедурами та заняттями на медичних тренажерах.

Наші професійні вертебрологи проводять корекцію тільки після діагностики та відповідної підготовки пацієнта (масаж, фізіотерапія), обов’язково знімається запалення. Існує ціла система навчання, методичні матеріали, внутрішня оцінка для підтвердження кваліфікації усіх лікарів і масажистів. Усі наші нові лікарі також обов’язково навчаються за цією методикою.

При яких захворюваннях рекомендується корекція хребта:

Кожен випадок індивідуальний, тому цю медичну процедуру лікар рекомендує тільки після консультації, після детального огляду пацієнта та збору необхідного анамнезу.

Записатись на консультацію