Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Остеопатія

Остеопатія - це метод діагностики та лікування опорно-рухової системи та внутрішніх органів людини за допомогою рук лікаря без застосування медикаментів.Остеопат розпізнає зміни в організмі, які протікають безболісно та не визначаються за допомогою діагностичного обладнання.

Курс остеопатичного лікування в Інституті вертебрології та реабілітації

В Інституті вертебрології та реабілітації професійні лікарі-остеопати особисто проводять огляд, встановлюють діагноз патології та призначають курс остеопатичного лікування індивідуально для кожного пацієнта. Залежно від складності захворювання, в одному випадку достатньо буде одного сеансу остеопатії. В іншому випадку може знадобитисьостеопатичне лікування тривалістю 7-15 сеансів.

Сеанс остеопатії триває від 30 до 60 хвилин. За час остеопатичного лікування наші лікарі-остеопати впливають на м’язи, зв’язки та фасції через кінцівки або тулуб людини.

Значне зменшення болю в спині та суглобах настає після першого сеансу. Наступний сеанс остеопатичного лікування призначають через 1 тиждень. У разі необхідності другий сеанс остеопатичного лікування лікарі можуть провести через 3-4 дня після першого сеансу.

Для підвищення ефективності лікування лікар-остеопат може рекомендувати заняття на медичних тренажерах David у перерві між сеансами остеопатичного лікування.

Як ефект зняття спазму під час сеансу остеопатії пацієнт може відчути підвищену пульсацію, посилення чутливості в області болю, розслаблення м’язів, відчути покращення кровопостачання через виділення тепла в тілі, а також відчути легку сонливість після сеансу.

Результатом лікування є усунення дискомфортних, хворобливих відчуттів у тілі через «налагодження» хребта та зняття спазмів у м’язах, усунення болю в самому хребті, поліпшення рухливості суглобів, відновлення циркуляції спинномозкової рідини.

Види лікування остеопатії в Інституті вертебрології та реабілітації

В Інституті вертебрологіїта реабілітації наявні три види остеопатичного лікування. Ці види розрізняють залежно від зони, на яку лікар-вертеброневролог буде впливати під час лікування.

  • Структурна остеопатія вибудовує правильне положення та відновлює повноцінне функціонування хребта, суглобів, кінцівок тіла, м’язів, зв’язок, сухожиль у тілі людини. 
  • Краніосакральна остеопатія спрямована на виправлення положення кісток черепа, хребта й таза. Метою цієї остеопатії є активізація струму лімфи, крові та спинномозкової рідини до нервових закінчень у тілі людини. 
  • Вісцеральна остеопатія спрямована на роботу із внутрішніми органами. Коли в організмі відбуваються патологічні зміни, виникає напруга м’язів, порушується ритмічність у роботі окремих органів, органи можуть збільшитися, стати щільнішими, зміститись. Лікар вивчає функціонування, розташування, а також взаємозв’язок внутрішніх органів з елементами опорно-рухового апарату. Метою вісцеральної остеопатії є усунення патологічних змін внутрішніх органів і нормалізація роботи усього організму.

Переваги остеопатичного лікування

  • Лікування без травм і ризику ускладнень: м’яка, плавна, обережна та безболісна процедура, у якій відсутні ударні, поштовхоподібні маніпуляції. 
  • Остеопатія безпечна для будь-якого віку: її можна проводити новонародженим, дітям, людям старшого віку, а також людям із важкими хронічними захворюваннями. 
  • Остеопат усуває не тільки больовий синдром, але й саму причину болю. Часто порушення в хребті відображаються болем у інших частинах тіла: серці, голові, стегні, руці, стопі. Необхідно безпосередньо впливати на першоджерело болю. 
  • Остеопатія активізує роботу імунітету, нормалізує надходження поживних речовин і кисню у клітини, покращує мікроциркуляцію крові, стимулює відновлювальні функції організму.

Показання до остеопатичного лікування

Для дорослих:дисфункції опорно-рухового апарату, перенесені травми та операції, болі у хребті, суглобах і кінцівках, головний біль, гінекологічні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту, деякі види астми, порушення сну, нестійкість нервової системи.

Для дітей: післяпологові операції та травми, порушення інтелектуального розвитку, неврози, дисфункції опорно-рухового апарату, викривлення хребта, проблеми з координацією, рухом і увагою, головні болі.

Остеопатичне лікування протипоказане у разі важких психічних захворювань, наявності пухлини, порушення згортання крові, наявності важких інфекцій, запалення у спинному та головному мозку, утворення тромбозів.

Записатись на консультацію