Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Радикуліт

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Радикуліт

Радикулопатія, більш відома як радикуліт — стан організму, що супроводжується больовими відчуттями у області спини та/або шиї з іррадіацією (поширенням больових відчуттів за межі безпосереднього ураження) або без і є наслідком запалення нервових корінців у хребетному стовпі. Радикуліт може бути попереково-крижовим, шийним або грудним. У всіх випадках він супроводжується болем, нерідко одностороннім, втратою чутливості, а також слабкістю або гіпертонусом м’язів.

Радикуліт найчастіше є наслідком травматизації нервового корінця суміжними хребцями або грижею хребта , атакож може бути наслідком інших патологічних змін у його структурах, які в народі часто називають остеохондрозом.

Спровокувати ж прояви радикуліту можуть травми, переохолодження, різкий підйом вантажів або навіть довготривала статична поза.

Види радикуліту

Залежно від місця стиснення нервового корінця, радикуліт буває:

  • Шийний радикуліт, що характеризується болем у шиї, який може поширюватись на верхні кінцівки.
  • Грудний радикуліт, зустрічається рідше(частіше запалення виникає у міжреберних нервах), супроводжується болем у грудному відділі.
  • Попереково-крижовий радикуліт, часто поєднується з подразненням сідничного нерва, що супроводжується болем у попереку та одностороннім болем у сідниці, стегні, стопі.

В Інституті вертебрології та реабілітації ми комплексно впливаємо як на симптоматику, так і на причини виникнення радикуліту.

Як ми лікуємо радикуліт в Інституті вертебрології та реабілітації?

При гострих болях на ранньому етапі достатньо ефективне застосування методики спеціалізованих лікувальних блокад.

Але перш за все ми фокусуємось на системному лікуванні та на причині, з якої виникло запалення корінця (зменшення висоти міжхребцевого диску, функціональний блок у сегменті хребта, протрузія, екструзія, нерівномірне навантаження хребта в наслідок асиметрії м’язового корсету та ін.).

Фізіотерапевтичні процедури знімають гіпертонус м’язів та запалення.

Корекція методом короткого важеля допомагає усунути функціональні блоки у хребцево-рухових сегментах.

Лікувальний міофасційний  масаж дозволяє ефективно працювати з міофасціальними структурами спини для відновлення їх нормального тонусу та рухливості.

Часто коренем проблеми є слабко або асиметрично розвинені глибокі м’язи спини, що призводить до нерівномірного розподілу навантаження на суглоби хребта, міжхребцеві диски та зв’язковий апарат хребта.  Для вирішення цієї проблеми після курсу лікування ми застосовуємо унікальну фінсько-німецьку методику David, яка дозволяє опрацювати та зміцнити глибокі м’язи спини.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Записатись на консультацію