Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Радикуліт

IVRЩо ми лікуємоРадикуліт

Для радикуліту характерна болісна компресія або запалення нервових корінців у хребетному стовпі. Радикуліт може бути попереково-крижовим, шийним або грудним. У всіх випадках він супроводжується болем, нерідко одностороннім, втратою чутливості, а також слабкістю в м’язах.

Радикуліт найчастіше є наслідком остеохондрозу та грижі хребта; спричинити радикуліт можуть травми, переохолодження, різкий підйом вантажів.

Види радикуліту

Залежно від місця стиснення нервового корінця, радикуліт буває:

  • шийний радикуліт, що характеризується болем у шиї, який поширюється на м’язи та пальці ніг;
  • грудний радикуліт, зустрічається найрідше, супроводжується болем у грудному відділі;
  • попереково-крижовий радикуліт, часто характеризується подразненням великого сідничного нерва, що супроводжується болем у попереку та одностороннім болем у сідниці, стегні, стопі.

В Інституті вертебрології та реабілітації ми комплексно впливаємо як на симптоматику, так і на причини виникнення радикуліту.

Як ми лікуємо радикуліт в Інституті вертебрології та реабілітації?

При гострих болях ми можемо допомогти, застосувавши методику спеціалізованих лікувальних блокад. Але перш за все ми фокусуємось на системному лікуванні: фізіотерапевтичні процедури знімають запалення, корекція методом короткого важеля допомагає відновити природне розташування хребців та їх рухливість.

І вже тільки після зняття запальних процесів наші лікарі можуть призначити лікувальний масаж, який допоможе зняти м’язовий гіпертонус, який тисне на нервові корінці.

Часто коренем проблеми є слабо або асиметрично розвинені м’язи, що призводить до деформації дисків і зміщення хребців і, відповідно, компресії або запалення нервових корінців.

Для вирішення цієї проблеми після курсу лікування ми застосовуємо унікальну фінсько-німецьку методику David, яка дозволяє опрацювати та зміцнити глибокі м’язи спини.

Записатись на консультацію