Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Ударно-хвильова терапія

IVRМетоди лікуванняУдарно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія (або УХТ) – це безопераційний метод лікування низки захворювань опорно-рухового апарату за допомогою акустичних хвиль*.

*Ударна або акустична хвиля – це низькочастотна звукова хвиля, яка проникає у тканини тіла людини та впливає на болючі точки. 

Згідно зі світовою статистикою, у 90 % пацієнтів після ударно-хвильової терапії спостерігається стійкий позитивний ефект: зниження больових відчуттів після травм і переломів, прискорене загоєння пошкоджених тканин, покращення кровообігу та загального самопочуття.

У яких випадках рекомендована ударно-хвильова терапія?

Протягом життя у навколосуглобових тканинах можуть відкладатися солі кальцію. У місцях відкладень солей відбуваються запальні процеси. Як наслідок, виникають болі в суглобах аж до обмеження рухливості.

Ударно-хвильова терапія переважно застосовується при лікуванні захворювань м’язів і сполучних тканин, плечових і ліктьових суглобів, стоп, а також при лікуванні захворювань сухожиль і зв’язок. Також дуже часто в Інститут вертебрології та реабілітації звертаються по допомогу в лікуванні п’яткової шпори. Ударно-хвильова терапія є одним із найкращих методів лікування п’яткової шпори.

Які переваги ударно-хвильової терапії?

  • зменшення запалення;
  • покращення кровообігу;
  • загоєння пошкоджених тканин;
  • руйнування кальцинатів;
  • підвищення стійкості сухожиль і зв’язок.

Як проходить курс лікування?

Для лікування пацієнтів у нашому Інституті використовується новітнє обладнання від одного з основних світових виробників – компанії BTL. Тривалість однієї терапевтичної процедури не перевищує 7 хвилин. Повний курс для однієї області тіла проходить у середньому за 5-7 процедур. В Інституті вертебрології та реабілітації з Вами будуть працювати тільки досвідчені лікарі. У більшості наших лікарів більше 10, а у деяких і 15 років лікарської практики за плечима.

Чи є протипоказання?

Незважаючи на те, що ударно-хвильова терапія є абсолютно безболісною процедурою, існує низка медичних протипоказань. УХТ не рекомендують застосовувати молодим людям віком до 23 років, жінкам під час вагітності, людям із захворюваннями системи кровотворення. Абсолютно протипоказана терапія для людей із кардіостимуляторами. Варто наголосити, що будь-які процедури у нашому Інституті призначає досвідчений лікар після консультації з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Записатись на консультацію