Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Корекція хребта

  1. IVR
  2. Методи лікування
  3. Корекція хребта

З 2002 року в Інституті вертебрології та реабілітації використовують метод корекції хребта у пацієнтів із хворобами спини. Біль у хребті може бути наслідком різних дегенеративних змін опорно-рухового апарату, тому призначення будь-якої терапії можливе лише після огляду і консультації фахівця-вертебролога. Зокрема він може призначити пацієнтові корекцію хребта.

Що таке корекція хребта?

В основі корекції хребта або, як її ще називають, м'якої техніки мануальної терапії лежить застосування дозованої цілеспрямованої сили до окремого зміщеного чи блокованого хребця. Дана маніпуляція проводиться з метою покращення та відновлення їх рухливості й усунення функціональних блоків. 

В Інституті вертебрології та реабілітації для корекції спини ми успішно застосовуємо метод «короткого важеля». Він передбачає цілеспрямований щадний вплив на блоковані сегменти хребта. В Інституті не використовуються традиційні для витягування та вправляння хребта «скручування», струшування та інші досить болючі та ризиковані методи мануальної терапії спини та шиї, які можуть нашкодити здоров'ю пацієнта. Метод «короткого важеля» відрізняється позитивним впливом на хребці та дегенеративно змінені міжхребцеві диски, залишаючись безпечним навіть при наявності великої грижі.

 

Який ефект забезпечує процедура?

Як правило, вже після проведення першого сеансу корекції хребта методом «короткого важеля» більшість пацієнтів відчуває полегшення. Курс терапії, як правило, включає від 3 до 5 сеансів, які найчастіше чергуються з лікувальним масажем, різними фізіотерапевтичними процедурами (УЗТ, УВТ, електротерапія та ін.) та лікувальною гімнастикою на німецько-фінських медичних тренажерах David. Комплексність - ще один дуже важливий фактор ефективності лікування в Інституті вертебрології та реабілітації, оскільки біль в спині зазвичай має безліч причин.

Наші вертебрологи та мануальні терапевти роблять корекцію та вирівнювання хребта лише після проходження пацієнтом діагностики та необхідної підготовки до процедури (масажі, фізіотерапія). Паралельно з цим при необхідності пацієнту призначають протизапальну терапію. Найчастіше для цього використовують ін'єкційні методики (лікувальні блокади).

При яких захворюваннях рекомендована корекція хребта?

Даний метод лікування може бути призначений при:

  • болях в спині, попереку, шиї, головних болях;

  • сколіозі;

  • остеохондрозі;

  • міжхребцевих грижах, протрузіях;

  • порушеннях постави тощо.

Що може стати протипоказанням до процедури корекції хребта?

Корекцію хребта не можна проводити, якщо є:

  • гострий больовий синдром;

  • гострий запальний процес;

  • сильний спазм м'язів;

  • свіжа травма хребта;

  • онкологічні захворювання хребта;

  • інфекційні процеси в тканинах хребта.

В Інституті вертебрології та реабілітації корекцію хребта методом «короткого важеля» проводять лікарі ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом її використання. Всі нові лікарі в наших клініках, розташованих у Києві, Львові та Івано-Франківську, проходять обов'язкове навчання цьому методу корекції хребта.

 

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 223
Середня оцінка: 4.2