Меню
Найти
ПЕРЕЗВОНИТЕ МНЕ
Киев
Львов
Ивано-Франковск
Единый колл-центр в Киеве 044 360 70 50
пн-пт: с 8 до 22 сб-вс: с 8 до 20

Отзывы

  1. IVR
  2. Отзывы
Оставить отзыв
avatar
Яковченко Дарья
24.02.2020

Прошла курс лечения на Богоутовской. Результом очень довольна!Вежливый и приветливый персонал. Отдельное спасибо массажистам Евгению и Ольге,у них просто золотые руки

avatar
Іщук Сергій
22.02.2020

Звернувся 13 лютого до інституту через систематичні болі у спині. У філіалі інституту, що знаходиться за адресою вул Оболонська, 12 мені надали професійну та якісну консультацію.Хочу відмітити злагоджену та професійну роботу всьго медичного персоналу. Особливо добрі слова хочу сказати про лікаря Бахмат Валерія Григоровича. На консультації доктор розпитував про всі подробиці, що стосуються мого здоров'я, розповів на що звернути увагу та призначив курс лікування. Та найбільше мене вразило те, що Валерій Григорович запитав,чи є де мені зупинитися в Києві, оскільки я не місцевий! Слова подяки хочу адресувати і дівчатам, які працюють на ресепшені. Своїми посмішками та словами підтримки вони вселяють оптимізм та віру в свої сили,а також чітко розповідають про порядок прийняття процедур. Хочу також відмітити, що тут з великою шаною та вдячністю ставляться до учасників АТО, надаючи при цьому знжки на медичні послуги!Попреду в мене курс лікування, але коли в тебе неосяжна віра в свої сили та поруч знаходяться справжні професіонали, я впевнений в позитивному результаті лікування. На завершення хочу побажати всьому персоналу міцьного здоров'я, а всім хто ознайомився з моїм відгуком, пораджу зробити правільний вибір, куди можна в разі потреби звернутися по допомогу! І ще. Я обов'язковово залишу свій коментар по завершенню лікування. Всім добра та щастя ну і звичайно міцьного здоров'я!

avatar
Елена
22.02.2020

Добрый день ! Меня лечит Татьяна Лозовая , большой профессионал, очень внимательная, всегда слышит поциента . Я в надежных руках !!! Спасибо ей большое!!

avatar
Тонконіг Альона
19.02.2020

Дякую за професійний підхід у лікуванні! Лікувалася на Позняках, а зараз на Тараса Шевченка ходжу на профілактичні масажі до Плашкіної Жені. Я, а особливо моя спина дуже вдячна!

avatar
Лариса
13.02.2020

Хочу подякувати лікарю Володимиру Ульянівському і масажисту Закусило Олегу, які працюють в медичному центрі на Ломоносова 46/1 в Києві, за профессіональний курс лікувальних процедур та масажів. Після процедур я стала почувати себе набагато краще.

Показать больше отзывов
Оставить отзыв
Мнение об отделении
Нам важно ваше мнение! Оцените отделение, в которое Вы обращались.

Киев, «Васильковская»
Всего голосов: 50
Средняя оценка: 4.3
Киев, «Лукьяновская»
Всего голосов: 591
Средняя оценка: 4.9
Киев, «КПИ»
Всего голосов: 583
Средняя оценка: 5
Киев, «Осокорки»
Всего голосов: 679
Средняя оценка: 5
Киев, «Позняки»
Всего голосов: 629
Средняя оценка: 5
Киев, «Тараса Шевченко»
Всего голосов: 167
Средняя оценка: 5
Львов, ул. Кульпарковская, 99-Б
Всего голосов: 363
Средняя оценка: 5
Львов, пр. Червоной Калины, 72
Всего голосов: 92
Средняя оценка: 5
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 99
Всего голосов: 419
Средняя оценка: 5
Записаться на консультацию