Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 8 до 20

Відгуки

  1. IVR
  2. Відгуки
Надіслати відгук
avatar
Яковченко Дарья
24.02.2020

Прошла курс лечения на Богоутовской. Результом очень довольна!Вежливый и приветливый персонал. Отдельное спасибо массажистам Евгению и Ольге,у них просто золотые руки

avatar
Іщук Сергій
22.02.2020

Звернувся 13 лютого до інституту через систематичні болі у спині. У філіалі інституту, що знаходиться за адресою вул Оболонська, 12 мені надали професійну та якісну консультацію.Хочу відмітити злагоджену та професійну роботу всьго медичного персоналу. Особливо добрі слова хочу сказати про лікаря Бахмат Валерія Григоровича. На консультації доктор розпитував про всі подробиці, що стосуються мого здоров'я, розповів на що звернути увагу та призначив курс лікування. Та найбільше мене вразило те, що Валерій Григорович запитав,чи є де мені зупинитися в Києві, оскільки я не місцевий! Слова подяки хочу адресувати і дівчатам, які працюють на ресепшені. Своїми посмішками та словами підтримки вони вселяють оптимізм та віру в свої сили,а також чітко розповідають про порядок прийняття процедур. Хочу також відмітити, що тут з великою шаною та вдячністю ставляться до учасників АТО, надаючи при цьому знжки на медичні послуги!Попреду в мене курс лікування, але коли в тебе неосяжна віра в свої сили та поруч знаходяться справжні професіонали, я впевнений в позитивному результаті лікування. На завершення хочу побажати всьому персоналу міцьного здоров'я, а всім хто ознайомився з моїм відгуком, пораджу зробити правільний вибір, куди можна в разі потреби звернутися по допомогу! І ще. Я обов'язковово залишу свій коментар по завершенню лікування. Всім добра та щастя ну і звичайно міцьного здоров'я!

avatar
Елена
22.02.2020

Добрый день ! Меня лечит Татьяна Лозовая , большой профессионал, очень внимательная, всегда слышит поциента . Я в надежных руках !!! Спасибо ей большое!!

avatar
Тонконіг Альона
19.02.2020

Дякую за професійний підхід у лікуванні! Лікувалася на Позняках, а зараз на Тараса Шевченка ходжу на профілактичні масажі до Плашкіної Жені. Я, а особливо моя спина дуже вдячна!

avatar
Лариса
13.02.2020

Хочу подякувати лікарю Володимиру Ульянівському і масажисту Закусило Олегу, які працюють в медичному центрі на Ломоносова 46/1 в Києві, за профессіональний курс лікувальних процедур та масажів. Після процедур я стала почувати себе набагато краще.

Показати більше відгуків
Надіслати відгук
Оцніть відділення
Нам важлива ваша думка! Оцініть відділення, в яке Ви зверталися.

Київ, «Васильківська»
Усього голосів: 50
Середня оцінка: 4.3
Київ, «Лук'янівська»
Усього голосів: 592
Середня оцінка: 4.9
Київ, «КПІ»
Усього голосів: 583
Середня оцінка: 5
Київ, «Осокорки»
Усього голосів: 679
Середня оцінка: 5
Київ, «Позняки»
Усього голосів: 629
Середня оцінка: 5
Київ, «Тараса Шевченка»
Усього голосів: 167
Середня оцінка: 5
Львів, вул. Кульпарківська, 99-Б
Усього голосів: 363
Середня оцінка: 5
Львів, пр. Червоної Калини, 72
Усього голосів: 92
Середня оцінка: 5
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 99
Усього голосів: 419
Середня оцінка: 5
Записатись на консультацію