Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Відгуки

  1. IVR
  2. Відгуки
Надіслати відгук
avatar
Богдан
13.02.2019

Дуже крутий і професійний персонал, який працює у відділенні на Тараса Шевченка. Ходив на масажі до Вадима, Вадим красавчік ) Знає свою справу і робить все на найвищому рівні!!

avatar
Богдан
13.02.2019

Був досвід відвідування відділення на Позняках і це жах :Р Який почався ще до масажу ) Лікар не привітався, не представився, не дав знати що взагалі буде відбуватися, хоча й бачив мене вперше. Перед масажем лікар не мив руки. Масаж був зовсім не масаж, а начебто мене гладили по спині :Р Що дивно, масажисту це давалось дуже важко, тому що декілька разів на мене капнув піт. Піт, бро!! Піт бляха! Лікар виходив і потім повертався в ході процедури, але не давав про це знати, враховуючи що ти лежиш ліцом в підлогу, то це трохи дискомфортний такий нюанс. Короче це було прям взагалі не дуже. На контрасті з тим що я ходив на прийоми на Тараса Шевченка, то взагалі навіть і порівнювати не варто. Потім прийшов лікар який робив корекцію - оцей все круто зробив, прям сподобалось. Але масажист попався геть поганський

Інститут вертебрології та реабілітації:

Богдане, дякуємо за відгук і беремо до уваги Ваші зауваження. З лікарем буде проведено бесіду щодо комунікації з Пацієнтами і обов’язково розберемося в ситуації з масажистом. 

Щиро бажаємо Вам здоров’я.

З повагою, адміністрація ІВР.

 

avatar
Косенко Оксана
05.02.2019

Хочу выразить свою благодарность коллективу IVR за профессионально оказанную помощь.Была приятно удивлена обстановкой и отношением к клиентам.Большое спасибо за жизнь без боли Герману Юрьевичу,Любе и в,особенности,Максиму Тимофееву. Максим,Ваши профессиональные руки,до боли в мышцах,незабываемы)).Спасибо за отличное самочувствие и прекрасное настроение.Желаю дальнейшего развития и успешного процветания всей команде IVR!!!

avatar
Катерина
19.01.2019

Хочется похвалить этот центр за оказанную помощь. Обратилась с болями в спине и межпозвоночными грыжами. Мне провели диагностику, назначили курсы массажа и процедур, а также курс кинезиотерапии. Я прошла 15 занятий и замечаю изменения - спина болит меньше и реже. А еще, неожиданным для меня стало, что мои спортивные результаты улучшились во много раз - увеличилась гибкость и подвижность, мне стало легче включать в работу нужные мышцы. Так как, род моих занятий требует и хорошей физической силы и гибкости, то это несомненный плюс. К сожалению, за такой короткий срок не удалось полностью избавиться от болей в спине, однако сейчас боль во много раз меньше и я знаю как от нее избавляться . Скорее всего, несколько позже (после соревнований) я пройду курс еще раз. Моя благодарность реабилитологу Диме за советы и наставления во время курса, а также специалистам по массажу и врачам.

avatar
Анастасія
10.01.2019

Чудові спеціалісти. Після першого масажу у Ані(Червоної Калини) відчула значне покращення (золоті руки). Розвивайтеся надалі та навчайтеся новим методикам. Щодо масажу можу сказати однозначно 5+.

Показати більше відгуків
Надіслати відгук
Оцніть відділення
Нам важлива ваша думка! Оцініть відділення, в яке Ви зверталися.

Київ, «Лук'янівська»
Усього голосів: 489
Середня оцінка: 4.9
Київ, «КПІ»
Усього голосів: 420
Середня оцінка: 5
Київ, «Осокорки»
Усього голосів: 593
Середня оцінка: 5
Київ, «Позняки»
Усього голосів: 518
Середня оцінка: 5
Львів, вул. Кульпарківська, 99-Б
Усього голосів: 290
Середня оцінка: 5
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 99
Усього голосів: 377
Середня оцінка: 5
Львів, пр. Червоної Калини, 72
Усього голосів: 45
Середня оцінка: 5
Київ, «Тараса Шевченко»
Усього голосів: 103
Середня оцінка: 5
Записатись на консультацію