Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20

Відгуки

  1. IVR
  2. Відгуки
Надіслати відгук
avatar
Христина
04.06.2020

Пройшла курс лікування на Кульпарківській у Львові і велика подяка масажистам Валерію і Галині, вони справді професіонали. А також лікарям за ударно хвильову терапію.

avatar
Гринів Людмила
26.05.2020

Я дуже вдячна лікарю Мокринському Володимиру Адамовичу , він чудовий лікар . Взагалі клініка, де я лікувалась -на Сихові - залишила дуже приємне враження, персонал дуже симпатичний, приміщення гарне і стерильне, безмежно вдячна всім.

avatar
Любовь
15.05.2020

Сердечно благодарю массажиста- реабилитолога Павлова Богдана (Багговутовская,23). Мастерство, знание, любовь к своему делу, позитивное и тактичное отношение к клиенту - это все о нем. Обладает хорошей техникой, движения рук четкие и уверенные. Не ожидала, что за два сеанса будет такое облегчение. Представляю результат, если бы размер пенсии позволил пройти полный курс лечения.

avatar
Екатерина
14.05.2020

Хочу сказать огромное спасибо врачу Гленику Герману Юрьевичу (Центр на Ломоносова, 46). У меня были сильные спазмы в шее, которые не снимались болеутоляющими. Лечение, назначенное невропатологом в частной клинике совсем не помогло, стало еще хуже. И очень жаль, что я не обратилась в ИВР раньше. Ведь один сеанс лечения у Германа Юрьевича полностью устранил все спазмы. Сразу стало легче. А полностью боль ушла уже через 2 часа после приема. Спасибо большое Герману Юрьевичу и всей команде Центра! Всем советую!

avatar
Надія
08.04.2020

Дякую IVR за можливість почувати себе здоровою людиною під час карантину. Хребет не питає, коли зручно його лікувати) Окремо дякую лікарю-рятівнику Покідко Андрію Михайловичу за професіоналізм, чуйність. Це той випадок, коли лікар гарний фахівець та приємний співрозмовник. Дякую вам щиро) Дякую дівчаткам на рецепції. Здоров’я вам усім міцного-міцного, вдячних пацієнтів та чудових результатів!

Показати більше відгуків
Надіслати відгук
Оцніть відділення
Нам важлива ваша думка! Оцініть відділення, в яке Ви зверталися.

Київ, «Васильківська»
Усього голосів: 56
Середня оцінка: 4.3
Київ, «Лук'янівська»
Усього голосів: 609
Середня оцінка: 4.9
Київ, «КПІ»
Усього голосів: 609
Середня оцінка: 5
Київ, «Осокорки»
Усього голосів: 691
Середня оцінка: 5
Київ, «Позняки»
Усього голосів: 659
Середня оцінка: 5
Київ, «Тараса Шевченка»
Усього голосів: 174
Середня оцінка: 5
Львів, вул. Кульпарківська, 99-Б
Усього голосів: 376
Середня оцінка: 5
Львів, пр. Червоної Калини, 72
Усього голосів: 101
Середня оцінка: 5
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 99
Усього голосів: 428
Середня оцінка: 5
Записатись на консультацію