Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Реабілітація після ендопротезування суглобів

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Реабілітація після ендопротезування суглобів

Як правило, операції ендопротезування здійснюють у випадку виражених стадій остеоартрозу з наявністю істотної деформації суглоба, а також при посттравматичних дефектах суглобів, коли вже неефективні всі види консервативного лікування.

Ми рекомендуємо як передопераційну підготовку перед ендопротезуванням, так і післяопераційну реабілітацію. Якщо пацієнт проходить доопераційну підготовку, то в набагато коротші терміни після операції можна відновити функції рухливості та стабілізації, поліпшити кровообіг і обмінні процеси, зміцнити м’язи, а також повернутися до повноцінного активного способу життя.

Суть передопераційної підготовки полягає в тому, щоб максимально відновити м’язи, сухожилля, зміцнити їх, відновити нормальний кровообіг, що відіграватиме вирішальну роль у загоєнні тканин, які оточують штучний суглоб.

Для реабілітації тазостегнового або колінного суглобів після травми або заміни суглоба необхідний комплексний підхід. Одразу після операції потрібно від одного до трьох місяців для відновлення. Після заміни тазостегнового суглоба можуть застосовуватися гімнастика, ЛФК, фізіотерапія та в рідкісних випадках лікувальний масаж.

Коли пацієнт вже не відчуває болю, найважливішим завданням є привести в тонус м’язи в навколосуглобовій зоні. У нашому Центрі зміцнення хребта та суглобів є унікальна можливість зміцнити м’язи-стабілізатори колінного суглоба абсолютно безпечно навіть за наявності серйозних ушкоджень зв’язок і менісків за допомогою технології David Knee Concept.

Це досягається за рахунок лікувальної фізкультури на комп’ютеризованих медичних тренажерах за допомогою помірних, контрольованих програмним забезпеченням і реабілітологом навантажень.

Як ми проводимо відновлення та реабілітацію після ендопротезування кульшового та колінного суглобів у Центрі зміцнення хребта та суглобів?

До програми відновлення нижніх кінцівок, колінних і тазостегнових суглобів після травми або ендопротезування входять такі контрольовані комп’ютером і реабілітологом вправи для розробки суглоба на комплексі тренажерів David Hip & Knee Concept:

• розгинання та згинання ноги в колінному суглобі для відновлення суглоба після травми,

• розгинання тазостегнових суглобів,

• відведення та приведення стегна.

Після операцій на колінних і тазостегнових суглобах важливо розробляти чотириглавий м’яз і задні м’язи стегна, сідничні м’язи, гомілковостопні суглоби. Потрібно практикувати акуратне та контрольоване згинання й розгинання прооперованих суглобів.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 1
Середня оцінка: 5
Записатись на консультацію