Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Плечолопатковий періартроз (періартрит)

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Плечолопатковий періартроз (періартрит)

Біль у плечовому суглобі в 80 % випадків пов’язаний із таким захворюванням, як плечолопатковий періартрит. Плечолопатковий періартрит (періартроз) – це запальне (асептичне) запалення сухожиль, що оточують плечовий суглоб, зв’язок, суглобової капсули тощо.

Які причини виникнення плечолопаткового періартриту?

У молодих людей віком до 30 років розвиток хвороби часто пов’язаний із наслідком травм, а у людей старшого віку – із дегенеративними процесами в сухожиллях м’язової манжети плеча. Біль носить постійний ниючий характер, посилюється при рухах верхніх кінцівок. За відсутності кваліфікованого лікування з часом захворювання може призвести до значного обмеження рухливості.

Які симптоми для лопатково-плечового періартриту?

Захворювання характеризується трьома стадіями розвитку:

  •  Початкова стадія, або «заморожене плече»: для цієї стадії характерний ниючий біль і гостре запалення плечового суглоба та нерва навіть у стані спокою, який посилюється вночі. Триває від двох до дев’яти місяців.

  •  Заморожена, або «липка»: для цієї фази характерне обмеження руху плеча майже у всіх його напрямках, особливо при обертанні руки. Друга фаза може тривати від трьох до дев’яти місяців.

  • Розморожування, або регресивна фаза: характерна оманливим зменшенням болю в плечах, при цьому обмеження в русі збільшується і може призвести до повного блокування плеча – склерозуючого капсуліту. Третя фаза може тривати від 12 до 24 місяців.

Як ми лікуємо плечолопатковий періартроз у Центрі зміцнення хребта та реабілітації суглобів при Інституті вертебрології та реабілітації?

При виникненні болю необхідно записатися на консультацію до професійного лікаря-вертебролога. Після консультації лікар в індивідуальному порядку може призначити ударно-хвильову терапію, або лазерну терапію, або електротерапію для регенерації тканин, ін’єкційну терапію для зняття запального процесу або лікувальний масаж – для зняття скутості шийних м’язів.

Якщо лікар спостерігає в процесі лікування, що запальні процеси зупинені, то за необхідності може порекомендувати фінсько-німецьку методику лікування рухом David. Методика David допомагає м’язам верхньої кінцівки бути в тонусі, а зв’язкам і суглобам отримувати достатньо поживних речовин від контрольованих фізичних навантажень.

При першому відвідуванні Центру зміцнення хребта та суглобів для відновлення після плечолопаткового періартриту пацієнт під керівництвом реабілітолога проходить комп’ютерне тестування на спеціалізованих медичних тренажерах. Після тестування розробляється програма лікування рухом з індивідуальним ваговим навантаженням для конкретного пацієнта за фінсько-німецькою методикою David.

Для лікування плечолопаткового періартрозу ми застосовуємо комплекс обладнання David Shoulder Concept, що складається з шести медичних тренажерів, спрямованих на роботу з верхніми кінцівками пацієнта. Всі тренажери є спеціалізованими, дозволяють закріпити суглоби верхніх кінцівок під коректним кутом для інтенсивного, але безпечного фізичного навантаження.

Які медичні тренажери ми застосовуємо для лікування плечолопаткового періартрозу в Центрі зміцнення хребта та реабілітації суглобів?

У всіх тренажерах використовується інерційний механізм, який дозволяє контролювати прискорення, уповільнення та швидкість рухів під час виконання вправ.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 78
Середня оцінка: 4.3