Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
(‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Ультразвукова терапія

  1. IVR
  2. Методи лікування
  3. Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія (скорочено УЗТ)— це лікування за допомогою сучасного апарату, що випромінює ультразвукові хвилі різної частоти. Вони викликають стиснення і розтягнення тканин, тим самим стимулюючи відновлювальні процеси. Нижня межа частоти застосовується для лікування глибоко розташованих тканин, а верхня межа частоти — для запалених тканин, що знаходяться ближче до поверхні шкіри. Регулюючи частоту, фахівець концентрує вплив ультразвуку на проблемних ділянках, уникаючи взаємодії зі здоровими органами і тканинами.

Вплив ультразвуку на організм має три типи: фізико-хімічний, механічний та тепловий. При цьому найбільш важливим є механічний фактор — завдяки акустичному тиску створюються мікровібрації тканин і здійснюється масаж тих зон, до яких не можна дотягнутися вручну. Термічний ефект УЗТ сприятливо впливає на судини, а фізико-хімічні процеси активізують окислювально-відновні процеси і синтез біоактивних сполук.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАЗВУКОМ?

Інститут вертебрології та реабілітації використовує ультразвук для лікування захворювань суглобів та сполучних тканин (в тому числі при радикуліті), а також для реабілітації після травм і переломів.

Ультразвукова терапія безболісна. Іноді під час процедури може відчуватися слабке тепло в точці впливу. Лікувальний курс найчастіше складається з  5-6 процедур. Наш апарат ультразвукової терапії — гідний представник лінійки високоякісного сучасного фізіотерапевтичного обладнання компанії BTL. Одна лікувальна процедура триває близько 7 хвилин. При цьому використовується комфортна та ефективна для пацієнта частота ультразвуку.

ЯКІ КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ?

Нарівні з іншими фізіотерапевтичними процедурами ультразвукове лікування:

  • покращує процеси обміну речовин в тканинах;

  • підвищує вироблення колагену і еластину;

  • насичує клітини киснем;

  • нормалізує кровообіг;

  • знімає больові відчуття та спазми.

ЧИ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО УЗТ?

Перш ніж призначати пацієнтові курс ультразвукової терапії, лікар обов'язково вивчає анамнез і переконується в тому, що до проведення даної процедури немає протипоказань. Такими протипоказаннями можуть бути:

  • вагітність;

  • атеросклероз;

  • захворювання центральної нервової системи;

  • серцева недостатність;

  • наявність доброякісних або злоякісних пухлин;

  • захворювання ендокринної та кровоносної систем;

  • наявність металевих протезів.

Застосовуючи ультразвуковий апарат для лікування суглобів і вирішення інших проблем опорно-рухового апарату, фахівці Інституту вертебрології та реабілітації, в першу чергу, зацікавлені в усуненні причини захворювання. Як правило, монотерапія не вирішує проблему повністю. Тому лікар може порекомендувати пацієнту поєднати курс УЗТ з іншими фізіотерапевтичними процедурами, лікувальними масажами або вправами на медичних тренажерах David.

 

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 143
Середня оцінка: 4.6