Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Про Інститут

  1. IVR
  2. Про Інститут
1520425357_1.jpg

Інститут вертебрології та реабілітації є лідером у лікуванні захворювань спини та суглобів. Із 2002 року ми допомагаємо людям із гострим або хронічним болем у спині позбутися цієї проблеми ефективно та надовго. Із 2015 року на базі Інституту також застосовується фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних медичних тренажерів David.

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ

Ми лікуємо остеохондроз хребта, протрузії, міжхребцеві грижі, артрози, артрити, радикуліти, п’яткову шпору, тендиніти, епікондиліти, лігаментити та інші хронічні та посттравматичні захворювання опорно-рухового апарату за допомогою комплексу методів:

  • Корекція хребта за допомогою методики «короткого важеля», яка безпечно відновлює співвідношення хребців відносно один одного;
  • Медичний масаж для розслаблення м’язів та з метою опрацювання глибоких м’язів, які підтримують хребет;
  • Реабілітаційний курс у нашому Центрі зміцнення хребта та суглобів, який використовує фінсько-німецьку методику лікування рухом на медичних тренажерах David для закріплення результату на тривалий час;
  • Повний спектр фізіотерапевтичних процедур (електротерапія, ультразвукова терапія, магнітолазерна терапія, ударно-хвильова терапія, карбоксітерапія тощо);
  • Знеболюючі ліки та уколи, але тільки в деяких випадках, коли інші можливості швидкого усунення болю є недостатньо ефективними;
  • Обов’язкова заключна консультація після завершення курсу та індивідуальні рекомендації щодо комплексу вправ, які можна виконувати в домашніх умовах для підтримки здоров’я спини.
1506949274_5.png

95 % наших Пацієнтів успішно досягають стійкого ефекту одужання

1626875895_6.png

Лідер у лікуванні захворювань спини з 2002 року. Більш ніж 40 тисяч вдячних Пацієнтів!

1506949337_7.png

Ефективні європейські методики, висококласне обладнання

Наша гордість - це найсильніший лікарський склад

Наша гордість - це найсильніший лікарський склад. Лікарі Інституту мають багаторічний досвід в області вертебрології, ортопедії і травматології, неврології, фізичної реабілітації.

З 2002 року Інститут розвиває висококласних фахівців вузького профілю, в першу чергу, завдяки тому, що ми багато років зосереджені саме на лікуванні захворювань хребта, постійно заглиблюючись і вдосконалюючи свої знання і досвід.

Окрім наявності обов'язкової лікарської бази, наші лікарі володіють складними, унікальними мануальними техніками. На базі Інституту діє власний навчальний центр з потужною базою напрацювань. Це дозволяє нам забезпечити найвищий рівень якості медичної допомоги, досягати стійких позитивних результатів лікування і по праву називати себе експертами в своїй області!

1528374098_344.jpg