Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Біль в грудному відділі

 1. IVR
 2. Що ми лікуємо
 3. Біль в грудному відділі

Болі в грудному відділі хребта зараз зустрічаються значно частіше навіть у молодих людей через нездоровий спосіб життя, хоча грудний відділ за правом вважається найміцнішим і найменш схильним до впливів ззовні.

Болі в грудному відділі можуть оперізувати грудну клітку, викликати оніміння в грудях, відчуватися болем у серці в лівій половині грудної клітки, виникати при вдиху/видиху та супроводжувати нахили, повороти, різкі рухи тіла.

Основними причинами виникнення болю в грудному відділі є:

 • остеохондроз і остеоартроз грудного відділу хребта; причиною є порушення обмінних процесів і живлення міжхребцевих дисків;
 • викривлення хребта;
 • травми хребта: ушкодження хребців, їх зміщення, розтягнення м’язів і зв’язок грудного відділу хребта;
 • захворювання нервової системи: міжреберна невралгія;
 • патологія суглобів грудного відділу хребта;
 • протрузія міжхребцевого диска грудного відділу хребта;
 • міжхребцева грижа в грудному відділі хребта;
 • відбиваючий біль виникає при симптомах захворювання органів дихання, травлення, серця.

Комплексний курс лікування болів у грудному відділі хребта в Інституті вертебрології та реабілітації спрямований на повне усунення причин болю в грудях і здійснюється без хірургічного втручання.

Курс лікування передбачає 5-10 сеансів. Перерва між сеансами може бути один день. Зменшення значних больових відчуттів у грудях пацієнт відчуває після другого-третього сеансів.

Наші лікарі починають курс лікування з усунення гострого больового синдрому в області грудей (якщо біль сильний і обмежує рух пацієнта).

 1. Лікувальні блокади хребта та суглобів, ін’єкції знеболюючих, поживних і протизапальних препаратів. Після того як гострий біль у грудному відділі усунений, фахівці Інституту вертебрології та реабілітації продовжують курс лікування для усунення причин захворювання.
 2. Фізіотерапія допомагає усунути синдром болю,що залишився в ураженому місці.
 3. Рефлексотерапія активізує нервові закінчення та знімає напругу в м’язах і зв’язках у грудному відділі хребта.
 4. Корекція хребта застосовується нашими лікарями для усунення зміщення хребців і відновлення нормального розташування хребців у грудному відділі.
 5. Лікувальний масаж покращує кровообіг і насичує киснем хрящову та кісткову тканини хребців у грудному відділі хребта.
 6. Витягування хребта в Інституті вертебрології та реабілітації здійснюються за допомогою професійного медичного обладнання. За допомогою витягування хребта наші лікарі знімають навантаження з м’язів й усувають затискання нервових закінчень у грудному відділі хребта. Витягування хребта застосовується після масажу, коли м’язи грудного відділу розігріті та розслаблені.
 7. Період реабілітації після лікування болів у грудному відділі хребта передбачає лікування рухом у Центрі зміцнення хребта та суглобів.
 8. Пацієнт виконує комплекс фізичних вправ на комп’ютеризованих медичних тренажерах David за індивідуально підібраною програмою. Первинний курс реабілітації передбачає 2-3 заняття на тиждень, складається з 12 сеансів і проходить під керівництвом професійного реабілітолога. Систематичні заняття на тренажерах David допомагають зміцнити м’язовий корсет і відновити роботу хребців і суглобів грудного відділу хребта, а також є ефективною профілактикою болю хребта.
Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 1
Середня оцінка: 5
Записатись на консультацію