Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Реабілітація плечового суглоба

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Реабілітація плечового суглоба

Відновлення та реабілітація після травм і операцій плечового суглоба

Найтиповішою причиною болю верхніх кінцівок є вивих у плечовому суглобі. Також до болю у плечовому суглобі призводять травми, отримані в результаті некоректного виконання фізичних вправ (наприклад, жим штанги лежачи, тяга до грудей).

Некоректне лікування первинного вивиху у плечовому суглобі може призвести до так званого звичного вивиху. Це хронічний стан нестабільності плечового суглоба, коли вивих починає виникати хронічно навіть під час незначних навантажень.

Первинним лікуванням зазвичай є усунення вивиху та адекватна фіксація плечового суглоба, фізіотерапія, зняття гострого болюмедикаментозними способами або хірургічна операція.

Після первинного лікування не більше ніж через 2 місяці найважливішим завданням є приведення в тонус м’язів у навколосуглобовій зоні. В окремих випадках вже можна починати помірне навантаження через 2-3 тижні після операції. Це досягається за рахунок лікувальної фізкультури та помірних контрольованих навантажень на медичних тренажерах або під час ЛФК із фахівцем із реабілітації. Як наслідок – поліпшення кровообігу та підвищення тонусу м’язів.

Як ми проводимо реабілітацію верхніх кінцівок в Інституті вертебрології та реабілітації?

Для відновлення та лікування функції плечового суглоба вже через місяць після усунення вивиху в Центрі застосовують комплекс обладнання David Shoulder Concept, який складається із 6 медичних тренажерів, що спеціалізуються на реабілітації верхніх кінцівок.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 1
Середня оцінка: 1
Записатись на консультацію