Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Синдром ротаторної манжети

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Синдром ротаторної манжети

Ушкодження ротаторної манжети

Ушкодження ротаторної, або обертальної, манжети плеча (групи м’язів і сухожиль, що оточують плече) відбувається через наслідки травм плечового пояса: вивих плеча та ключиці, перелом ключиці й інших кісток, які формують плечовий суглоб, а також через багаторічну перенапругу та знос тканин у людей старшого віку. Ушкодження обертальної манжети часто трапляються в спортсменів, наприклад, під час плавання, гри в бейсбол, теніс, баскетбол. Регулярні рухи над головою призводять спочатку до стискання м’язів обертальної манжети плеча, потім до мікротравм, місцевого запалення, набряку та травми сухожиль манжети, зокрема пошкодження сухожиль надостного м’яза.

Які симптоми синдрому ротаторної манжети?

  • Біль і слабкість у плечовому суглобі при піднятті руки.

  • Хрускіт при русі в плечовому суглобі.

  • Обмеження рухливості в плечовому суглобі.

Як відбувається лікування синдрому ротаторної манжети в Інституті вертебрології та реабілітації?

Для лікування необхідно системно виконувати невеликі контрольовані фізичні навантаження після достатнього загоєння й усунення запалення за допомогою лікувальних блокад і фізіотерапії. У нас є можливість контролювати необхідні для лікування фізичні навантаження за допомогою комп’ютерного забезпечення та спеціальних обмежувачів руху на медичних тренажерах David. Таким чином, регулярні дозовані навантаження дозволяють м’язам бути в тонусі без ризику нашкодити, а суглобам отримувати достатньо живлення.

Які медичні тренажери David ми використовуємо для реабілітації верхніх кінцівок у Центрі зміцнення хребта та реабілітації суглобів?

Для реабілітації після пошкодження ротаторної манжети в Центрі використовують комплекс обладнання David Shoulder Concept, що складається з шести спеціалізованих для верхніх кінцівок медичних тренажерів.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 13
Середня оцінка: 4.5