Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
(‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Як проходить курс лікування

  1. IVR
  2. Методи реабілітації
  3. Як проходить курс лікування

За допомогою курсу занять на медичних тренажерах David, ми надовго закріплюємо результат первинного лікування і покращуємо силу та витривалість глибокої мускулатури, яка стабілізує хребет, в тому числі, усуваючи м’язову асиметрію. На звичайних фітнес-тренажерах неможливо настільки ретельно і безпечно пропрацювати глибокі м’язи. Курс лікування обов’язково відбувається під наглядом лікаря та реабілітолога.

Основні етапи курсу лікування
1. ПЕРВИННА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Лікар-вертебролог проводить детальний огляд хребта пацієнта і направляє його на комп’ютерну діагностику стану м’язів пацієнта. Під керівництвом реабілітолога пацієнт проходить первинну діагностику сили м’язів та рухливості на тренажерах David. За результатами діагностики створюється «профіль м’язів» пацієнта, і лікар з реабілітологом призначають індивідуальну лікувальну програму.

1556260219_363.JPG
2. ЛІКУВАЛЬНИЙ КУРС В ІНСТИТУТІ

Мінімальний курс лікування в Інституті вертебрології та реабілітації становить 5-10 днів і складається з комплексу методів: медичний масаж, фізіотерапевтичні процедури, корекція хребта методом «короткого важеля», обов’язкові консультації і нагляд лікаря.

1556260041_360.JPG
1556260065_361.JPG
3. ПОЧАТОК ЛІКУВАЛЬНОГО КУРСУ ЗА МЕТОДИКОЮ DAVID

Мінімальний лікувальний курс складається з 12 занять. Рекомендується 24 заняття для закріплення довготривалого результату. Тривалість лікування має велике значення, так як довгочасні болі в спині викликають функціональні та структурні зміни в тканинах хребта і біляхребтових структурах, що потребує часу для відновлення. Лікувальний курс проходить під обов’язковим наглядом лікаря та реабілітолога.

1556262109_367.jpg
1556262133_368.jpg
4. ПРОМІЖНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ (ПІСЛЯ 4 АБО 6 ЗАНЯТТЯ)

Після 4-6 заняття проводиться проміжна діагностика стану пацієнта. Реабілітолог оцінює стан м’язів у динаміці, лікар проводить проміжну консультацію і, при необхідності, коректує програму лікування.

1556260448_365.jpg
1556261914_366.jpg
5. ПРОДОВЖЕННЯ КУРСУ ЛІКУВАННЯ DAVID (6-12 ЗАНЯТТЯ)

Після проведення проміжної консультації та огляду пацієнта, лікар разом з реабілітологом коригують програму лікування. Найчастіше пацієнт вже відчуває зниження рівня болю, тіло стало більш скоординованим. Відповідно, можна давати велике навантаження. Продовження курсу лікування вже направлено на максимальне збільшення сили та витривалості глибоких м’язів, що підтримують хребет.

6. ЗАКЛЮЧНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ (ПІСЛЯ 12-ГО ЗАНЯТТЯ)

На заключній діагностиці вже видно результати поліпшення сили і рухливості пацієнта, усунення м’язового дисбалансу. Реабілітолог і лікар детально коментують результати лікування, дають необхідні рекомендації.

ЯК ШВИДКО ДОСЯГТИ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Мінімальний курс лікування складається з 12-ти занять на медичних тренажерах David і проходить під контролем досвідченого лікаря, реабілітолога та комп’ютерного забезпечення EVE Professional.

Лікувальне заняття складається з обов’язкової розминки і підготовки до навантаження під керівництвом реабілітолога. Кожен підхід до вправи контролюється як реабілітологом, так і самим пацієнтом за допомогою комп’ютерного екрану тренажера David, де пацієнт бачить всі необхідні показники на момент заняття. Після кожної вправи і в кінці заняття реабілітолог робить з пацієнтом спеціальні вправи на розтяжку.

1527683733_229.png

На графіку можемо побачити вплив лікувального курсу, що здійснюється за допомогою високотехнологічних медичних тренажерів David. Уже у другій половині лікувального курсу пацієнт досягає значного поліпшення свого стану. Перші два заняття спрямовані на поліпшення координації рухів. Нервова система заново вчиться контролювати рухи більш повно та інтенсивно, адже через біль рухи пацієнта обмежені, а координація – розбалансована. У цей період «координації» здійснюється мінімальне навантаження, рекомендоване в програмі лікування. У період «адаптації», з 2 по 6 заняття, відбувається адаптація м’язів до більш інтенсивного рекомендованого навантаження. М’язи звикають працювати більш ефективно. У період «посилення», з 6 по 9 заняття, навантаження збільшується відповідно до результатів проміжного тестування та рекомендацій лікаря і реабілітолога. У період «нормалізації», з 9 по 12 заняття, вже помітно виражений ефект лікування: значно знижується рівень болю, підвищується рівень витривалості та рухливості.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 110
Середня оцінка: 4.3