Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
(‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Біль у спині

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Біль у спині

Для військовослужбовців діє знижка 20%

Часто пацієнти закривають очі на проблему і роками живуть із болем та відчуттям дискомфорту. Як показує практика, такий підхід може завдати значної шкоди здоров’ю.

По-перше, захворювання в запущеній стадії важче піддається лікуванню.

По-друге, больові відчуття в кістках та суглобах можуть бути проявом прихованого запального процесу в організмі, що надалі може викликати ускладнення. 

Причини виникнення болю у спині 

«У мене болить спина» — за цим єдиним симптомом може ховатися безліч захворювань.

 

 Причинами болю у спині можуть бути:

  • Травми або перенавантаження: пошкодження м'язів, зв'язок та/або сухожиль може призвести до гострого болю, який може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Досить часто доводиться з цим зустрічатись військовослужбовцям від системних, некотрольованих і тривалих навантажень, носіння захисного спорядження, способу відпочинку тощо

  • Захворювання хребта: як остеохондроз, міжхребцева грижа, протрузія тощо можуть спричинити біль у спині. Ці захворювання можуть призвести до запалення, подразнення або стиснення нервових корінців, що може призвести до болю, слабкості, оніміння або поколювання в спині, ногах або руках.

  • Порушення постави: сколіоз, кіфоз, лордоз може призвести до підвищеного навантаження на м'язи і зв'язки спини, що може призвести до болю.

  • Неврологічні причини: впливають на нервові корінці, які виходять із хребта (радикуліт, ішіас, стеноз тощо).

  • Психосоматичні фактори, такі як стрес, психологічні та психічні проблеми, можуть призводити до перенапруження м'язів і сприяти болю в спині.

  • Інші причини:
    • Запальні та інфекційні захворювання.
    • Ожиріння може призвести до додаткового навантаження на хребет і викликати біль.
    • Вагітність може призвести до зміни постави і надмірної напруги м'язів спини 
    • Захворювання внутрішніх органів та інші.

Що робити, якщо болить спина?

Біль у спині може виникати з різних причин, проявлятися як яскравими симптомами, так і більш слабкими. Хоча при різних патологіях характер болю, як правило, відрізняється, визначити правильний діагноз за суб'єктивними відчуттями не можна, необхідна консультація лікаря.

Лікування захворювань хребта та суглобів

Програма лікування складається для кожного пацієнта індивідуально із застосуванням найновітніших методик та урахуванням індивідуальних особливостей організму. 

На консультації лікар проведе огляд, пальпацію, оцінить скарги та проаналізує історію хвороби. Зазвичай таких методів діагностики достатньо для встановлення діагнозу. Однак, якщо даних недостатньо, лікар може направити на додаткові інструментальні дослідження, зокрема МРТ, КТ, функціональний рентген та інші.

Лікування захворювань хребта в Інституті вертебрології відбувається комплексно. Кожен з елементів комплексу має свій результат – знижує больовий синдром, знімає спазм, послаблює затиснутий м’яз, покращує рухливіть. 

У разі гострого болю лікар застосує методи, які полегшать біль вже на першому візиті, після чого спланує подальше лікування.

 

Залежно від діагнозу, лікар може призначити:

Застосування комбінацій різних методів дозволяє вплинути на всі ланки патологічного процесу та забезпечити найкращий результат.

   

 Профілактика болю у спині

Фізична реабілітація є одним із найважливіших методів лікування та профілактики захворювань. Адже без зміцнення м'язового корсету, особливо глибоких м'язів-стабілізаторів хребта, неможливо досягти стійких результатів надовго. Окрім спеціальних вправ, прицільної роботи із фізичним терапевтом ми працюємо з комп'ютеризованими медичними тренажерами David. Їх унікальність полягає в тому, що вони дозволяють оцінити стан м'язів, розрахувати необхідний рівень навантаження та забезпечити напругу одних м'язів, зберігаючи інші в розслабленому стані.  

  

Чим же такі розумні ці медичні тренажери David? 

  • Індивідуальний підхід. Тренажери David спочатку вимірюють ваші можливості, а потім, на основі отриманих даних, формують програму занять, де рівень навантаження, вага, амплітуда і т.д. – є чітко виваженими, безпечними та індивідуально підібраними саме для вас.
  • Комп'ютеризація. Вся система комп'ютеризована, тому ви бачите свої результати на екрані. Ви можете оцінити динаміку покращення на своєму графіку.
  • Робота з асиметрією. Тренажери David вміють розраховувати і давати різне навантаження/амплітуду для роботи з асиметрично розвиненими м'язами. Це допомагає усунути причини болю в спині.
  • Безпека. Тренажери David забезпечують ювелірну точність і максимальну безпеку завдяки унікальній можливості програмно обмежувати навантаження і амплітуду руху.

! Не забувайте, що невирішена проблема зі спиною може призвести до серйозних ускладнень. Тому звертайтеся до лікаря вчасно.

Ознайомитися з актуальним прайсом можна в розділі «Ціни».

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 206
Середня оцінка: 4.2