Меню
Find
CALL ME BACK
Single call-center in Kyiv 044 360 70 50.

Reviews

  1. IVR
  2. Reviews
Send review
avatar
Яковченко Дарья
24.02.2020

Прошла курс лечения на Богоутовской. Результом очень довольна!Вежливый и приветливый персонал. Отдельное спасибо массажистам Евгению и Ольге,у них просто золотые руки

avatar
Іщук Сергій
22.02.2020

Звернувся 13 лютого до інституту через систематичні болі у спині. У філіалі інституту, що знаходиться за адресою вул Оболонська, 12 мені надали професійну та якісну консультацію.Хочу відмітити злагоджену та професійну роботу всьго медичного персоналу. Особливо добрі слова хочу сказати про лікаря Бахмат Валерія Григоровича. На консультації доктор розпитував про всі подробиці, що стосуються мого здоров'я, розповів на що звернути увагу та призначив курс лікування. Та найбільше мене вразило те, що Валерій Григорович запитав,чи є де мені зупинитися в Києві, оскільки я не місцевий! Слова подяки хочу адресувати і дівчатам, які працюють на ресепшені. Своїми посмішками та словами підтримки вони вселяють оптимізм та віру в свої сили,а також чітко розповідають про порядок прийняття процедур. Хочу також відмітити, що тут з великою шаною та вдячністю ставляться до учасників АТО, надаючи при цьому знжки на медичні послуги!Попреду в мене курс лікування, але коли в тебе неосяжна віра в свої сили та поруч знаходяться справжні професіонали, я впевнений в позитивному результаті лікування. На завершення хочу побажати всьому персоналу міцьного здоров'я, а всім хто ознайомився з моїм відгуком, пораджу зробити правільний вибір, куди можна в разі потреби звернутися по допомогу! І ще. Я обов'язковово залишу свій коментар по завершенню лікування. Всім добра та щастя ну і звичайно міцьного здоров'я!

avatar
Елена
22.02.2020

Добрый день ! Меня лечит Татьяна Лозовая , большой профессионал, очень внимательная, всегда слышит поциента . Я в надежных руках !!! Спасибо ей большое!!

avatar
Тонконіг Альона
19.02.2020

Дякую за професійний підхід у лікуванні! Лікувалася на Позняках, а зараз на Тараса Шевченка ходжу на профілактичні масажі до Плашкіної Жені. Я, а особливо моя спина дуже вдячна!

avatar
Лариса
13.02.2020

Хочу подякувати лікарю Володимиру Ульянівському і масажисту Закусило Олегу, які працюють в медичному центрі на Ломоносова 46/1 в Києві, за профессіональний курс лікувальних процедур та масажів. Після процедур я стала почувати себе набагато краще.

Show more reviews
Send review
Opinion about the department
Your opinion is important to us! Evaluate the department visited.

Kyiv, «Vasylkivska»
Total votes: 50
Average rating: 4.3
Kyiv, «Lukyanivska»
Total votes: 592
Average rating: 4.9
Kyiv, «Politechnichny Instytut»
Total votes: 583
Average rating: 5
Kyiv, «Osokorky»
Total votes: 679
Average rating: 5
Kyiv, «Poznyaky»
Total votes: 629
Average rating: 5
Kyiv, «Taras Shevchenko»
Total votes: 167
Average rating: 5
Lviv, Kulparkivska str, 99-B
Total votes: 363
Average rating: 5
Lviv, pr. Chervona Kalina, 72
Total votes: 92
Average rating: 5
Ivano-Frankivsk, Chornovola, str, 99
Total votes: 419
Average rating: 5
Sign up for a consultation