Меню
Find
CALL ME BACK
Single call-center in Kyiv 044 360 70 50.

Reviews

  1. IVR
  2. Reviews
Send review
avatar
Наталія
19.08.2019

В IVR (відділення на вул. Багговутівська, 23) звернулася вперше і результатом задоволена. Після проходження курсу лікувального масажу спини і ортопедичної корекції почуваюсь значно краще. Щиро вдячна за уважність і ефективне лікування спини лікарю Володимиру Улянівському та масажисту Дмитру Ярошу. Дякую вам за допомогу!

avatar
Віктор
15.08.2019

Хочу відмітити високий професіоналізм лікаря Дучкова Ірина та подякувати за допомогу. А також хочу відмітити високий професіоналізм та особисті якості Наталії Винник. Масаж на високому рівні. В цілому клініка приємно вразила відношенням до пацієнтів та високим технічним оснащенням. Дякую за допомогу.

avatar
Наталя
09.08.2019

Хочемо подякувати лікарю В. Бахмуту (відділення лікарні на вул. Оболонська, 12)за його високий професіоналізм. Отримали вичерпну консультацію і рекомендації. Дуже дякуємо, пане Валерію, Ви - справжній лікар від Бога!

avatar
Шевчук Инесса
31.07.2019

Зателефонувала на вказаний номер на сайті, описала проблеми зі спиною , попросила записати на масаж та корекцію хребців . Сказали що так неможна,потрібно спочатку на консультацію до вертебролога а після можна на масаж, інакше не роблять. Ок,давайте тоді на консультацію і далі масаж. Записали і сказали що саме цей лікар буде робити корекцію і масаж . Коли прийшла виявляється все точно тільки навпаки. Цей лікар зробив тільки корекцію,а точніше один раз натиснув на спину і все. Далі на рецепції виявляється мого запису немає. Адміністратори нічого вирішити не можуть,сидять,займаються далі своїми справами. Я не розумію за що я заплатила 500 грн. Я не почула нічого нового від лікаря. Про те що потрібно робити вправи для спини і потягуватись я і так знаю. Просто жахливе обслуговування . Проблему мою навіть на 0,1 відсоток не наблизили до вирішення .

 

Інститут вертебрології та реабілітації:

Шановна Інесо, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми проаналізували ситуацію і згідно отриманих даних маємо прокоментувати цей випадок. В телефонній розмові Ви озвучили, що хочете записатись до лікаря, щоб «вправити диски», в нашій практиці ця процедура називається ортопедична корекція. Наша клініка несе відповідальність за стан Вашого здоров'я, тому консультація лікаря перед початком проведення процедур необхідна. Маємо уточнити, що корекція хребта і масаж спини це різні процедури. Дійсно, консультацію і корекцію проводить один спеціаліст — це лікар, в той час як масаж проводить масажист. Однак записувались Ви на корекцію хребта (дисків)і під час запису на прийом адміністратор повідомила, що Ви записані на консультацію і ортопедичну корекцію. На прийомі лікар працював згідно затверджених медичних стандартів. На консультації було проведено огляд, збір анамнезу, поставлено попередній діагноз, призначені додаткові обстеження для виключення важких патологій у хребті та підтвердження діагнозу, призначено початковий курс лікування. Після консультації лікар зробив ортопедичну корекцію, яка дійсно була необхідна.
Зауважимо, що при виникненні спірного питання щодо наявності запису саме на масаж, адміністратор, зі свого боку, зробила все можливе аби владнати ситуацію — і навіть не було взято плату за проведену корекцію.
Ми рекомендуємо Вам продовжити курс лікування, незалежно від того, яку медичну установу Ви виберете надалі, адже захворювання хребта це складна проблема, яку не можна залишати. Бажаємо Вам одужання!


З повагою, адміністрація ІВР

avatar
Ирина
30.07.2019

Филиал в Киеве на ул. Андрущенко - очень понравился. Отдельная благодарность доктору Рижову - толковый специалист, всегда вникающий в суть вопроса. Процветания вам и вашей компании.

Show more reviews
Send review
Opinion about the department
Your opinion is important to us! Evaluate the department visited.

Kyiv, «Lukyanivska»
Total votes: 533
Average rating: 4.9
Kyiv, «Politechnichny Instytut»
Total votes: 488
Average rating: 5
Kyiv, «Osokorky»
Total votes: 638
Average rating: 5
Kyiv, «Poznyaky»
Total votes: 558
Average rating: 5
Lviv, Kulparkivska str, 99-B
Total votes: 317
Average rating: 5
Ivano-Frankivsk, Chornovola, str, 99
Total votes: 387
Average rating: 5
Lviv, pr. Chervona Kalina, 72
Total votes: 59
Average rating: 5
Kyiv, «Taras Shevchenko»
Total votes: 122
Average rating: 5
Sign up for a consultation