Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Ін’єкційна терапія

IVRМетоди лікуванняІн’єкційна терапія

Лікувальні блокади застосовуються при захворюваннях нервової системи та опорно-рухового апарату, а також для лікування гострого та хронічного болю в суглобах і хребті*. Під час процедури лікування препарат вводиться в конкретну больову точку та максимально швидко знімає запалення й больовий синдром.
При цьому метою Інституту вертебрології та реабілітації є усунення безпосередньо причини, а не тільки симптоматики. Саме тому наші лікарі використовують комплексний підхід у лікуванні, а не тільки уколи від болю в спині.

Як виглядає процес проведення процедури блокади хребта або суглоба в Інституті вертебрології та реабілітації?

В Інституті вертебрології та реабілітації зазвичай курс лікування блокадами триває 2-4 сеанси, за необхідності досягаючи 10 сеансів. Перерва між сеансами становить 3-4 дні. Як показує практика, поліпшення настає після 1-го сеансу лікувальних блокад. Після 2-го або 3-го сеансу блокад біль усувається повністю.

Блокаду здійснює висококваліфікований невролог або травматолог. Шкіра в області уколу дезінфікується, проводиться анестезія. З початком дії анестезії вводиться суміш лікарських препаратів. Поліпшується кровообіг, зменшується набряк нервового закінчення, і больовий синдром усувається.

Після усунення лікувальними блокадами гострого болю в суглобах і хребті лікар може рекомендувати курс лікування рухом на комп’ютеризованих медичних тренажерах David. Це допоможе закріпити ефект лікування надовго та запобігти раптовим гострим болям у майбутньому.

Які види блокад ми застосовуємо в Інституті вертебрології та реабілітації?

Наші спеціалісти визначають курс лікування, вид блокад і необхідний препарат для ін’єкції індивідуально. В Інституті вертебрології та реабілітації застосовується кілька варіантів блокад.

 • Знеболюючі паравертебральні блокади, наприклад, новокаїнові блокади, швидко усувають біль у тілі.
 • Протизапальні блокади застосовуються з метою зняття запалення в тканинах навколо місця виникнення болю, наприклад, при остеохондрозі й інших захворюваннях спини під час запального періоду.
 • Вітамінно-тканинна терапія покращує кровообіг, у результаті чого тканини та органи в зоні болю отримують додаткові поживні речовини.
 • Блокади із ферментативними препаратами (блокади грижі хребта) впливають на структуру та розмір міжхребцевих гриж.

Лікувальні блокади допомагають забезпечити додаткову ефективність процедур і прискорюють результат лікування.

Переваги методу

 • Швидкий знеболюючий ефект: препарат одразу потрапляє до самого осередку болю (наприклад, блокада шийного відділу хребта).
 • Мінімальні побічні ефекти: незначна кількість препарату потрапляє в кров людини.
 • Багаторазове застосування в разі можливого загострення болю.
 • Комплексний вплив на організм: блокади знімають біль, м’язовий спазм, запалення та набряклість.

Показання до лікування

Основне показання для застосування лікувальних блокад – це гострий больовий синдром. У нашому Інституті лікувальні блокади застосовуються для лікування гострого та хронічного болю в хребті та суглобах.

Однак застосування лікувальних блокад протипоказано у разі індивідуальної непереносимості препаратів, які використовують для ін’єкцій. Існують обмеження щодо застосування блокад у разі гнійно-запальних процесів у місці болю, а також у разі інфекційних захворювань та уражень тканин навколо зони блокади.

Для зняття больового синдрому, запалення та внутрішньотканинного набряку наші спеціалісти в Інституті вертебрології та реабілітації використовують також інші методи ін’єкцій:

 • Внутрішньом’язові ін’єкції.
 • Внутрішньовенні інфузії.
 • Внутрішньосуглобове введення препарату.
 • Зональні мультиін’єкції.
Підписатись