Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Біль в суглобах

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Біль в суглобах

Болі в суглобах зустрічаються у 40 % світового населення. Найчастіше спостерігаються болі в колінних, плечових і тазостегнових суглобах.

Захворювання будь-якого суглоба починається із запалення оточуючих його тканин (суглобової капсули, зв’язок) і, як наслідок, набряклості, подразнення нервових закінчень.

Якщо вчасно не звернутися по кваліфіковану медичну допомогу, то виникають хронічні внутрішньосуглобні незворотні захворювання суглобів, такі як артроз, пов’язані з ураженням і поступовим руйнуванням хрящової та кісткової тканин суглоба й відкладенням надлишку солей кальцію в місцях кріплення зв’язок і кісток. Це призводить практично до повного руйнування хряща суглоба. Згодом через такі часткові руйнування та «зрощення» суглобових поверхонь людина може втратити здатність рухатися й потребуватиме хірургічного лікування, зокрема ендопротезування.

Які симптоми вказують на захворювання суглобів?

  • Біль при навантаженні.
  • Обмеження рухливості суглоба.
  • Набряклість суглоба.
  • Ломота в суглобі.
  • Область суглоба видозмінюється.

Як лікують болі в суглобах в Інституті вертебрології та реабілітації?

Лікарі Інституту вертебрології та реабілітації призначають індивідуальний курс лікування залежно від діагнозу та стану пацієнта.

Коли біль у суглобах гострий, лікар може призначити різні комплекси медичних процедур, що складаються з лікувальних блокад для усунення больового синдрому та запалення, магнітотерапію або ультразвукову терапію для зменшення набряклості тканин.

Після усунення запалення суглобів як один із варіантів лікування артрозу 1-2 ступенів можуть призначати введення препаратів у суглоби. Наприклад, препарати, що містять гіалуронову кислоту, є штучною «змазкою» для суглобів.

Як ми лікуємо суглоби в Центрі зміцнення хребта та суглобів при Інституті вертебрології?

Для реабілітації та закріплення лікувального ефекту Центр зміцнення хребта та суглобів при Інституті вертебрології використовує комплекс медичних тренажерів David. Цей курс лікування призначається, коли вже відсутній больовий синдром, для регенерації та живлення суглобів і формування міцного каркаса м’язів, що беруть участь у русі суглоба.

В результаті лікування усуваються болі в суглобах, знімається набряклість тканин у суглобі та навколо нього, поліпшується рухливість суглобів, а також загальне самопочуття людини.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 4
Середня оцінка: 4.8
Записатись на консультацію