Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20

Контакти: Київ, «Позняки»

  1. IVR
  2. Контакти
  3. Київ, «Позняки»

Київ, «Позняки», вул. Срібнокільська, 2а, корпус Б

Понеділок – п'ятниця: з 8:00 до 22:00
Суббота: з 9:00 до 17:00
Неділя: з 9.00 до 15.00
Як до нас дістатися

Від станції метро «Позняки»:

На станції метро «Позняки» Вам необхідно вийти в сторону просекта Петра Григоренка. 

Після виходу із метро Вам необхідно повернути праворуч і дійти до кінця переходу. У кінці переходу Ви виходите на ліву сторону. Після виходу із метро Ви проходите 200 метрів через торгові ряди в сторону вулиці Срібнокільска (пройдете повз магазин «Roshen», і через підземний перехід вийдете до продовження торгових рядів). 

Далі ви проходите через торгові ряди і перед Вами, через дорогу, знаходиться коричнева будівля з трапецевидним скляним дахом, в котрому розташована нова філія Інституту вертебрології та реабілітації. Центральний вхід в клініку знаходиться зі сторони вулиці Срібнокільска.

На машині: 

Якщо Ви їдите автомобілем, Вам необхідно їхати від вулиці Анни Ахматової в сторону проспекта Миколи Бажана по проспекту Петра Григоренка. 

Повернути необхідно праворуч на вулицю Княжий затон. Через 150 метрів необхідно повернути ліворуч на вулицю Срібнокільску. Через 300 метрів з правої сторони Ви побачите коричневу будівлю з трапецевидним скляним дахом, в якому розташована нова філія Інституту вертебрології та реабілітації. Центральний вхід у клініку знаходиться зі сторони вулиці Срібнокільська.

 

 

Записатись на консультацію