Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 8:00 до 21:00
Сб: 9:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Контакти: Київ, «Позняки»

  1. IVR
  2. Контакти
  3. Київ, «Позняки»

Київ, «Позняки», вул. Срібнокільська, 2а, корпус Б

Пн-Пт: з 8:00 до 20:00
Субота: 9:00 до 15:00
Неділя: вихідний
Як до нас дістатися

Від станції метро « Позняки»:

На станції метро «Позняки» Вам необхідно вийти в сторону просекти Петра Григоренка. 

Після виходу із метро Вам необхідно повернути праворуч і дійти до кінця переходу. У кінці переходу Ви виходите на ліву сторону. Після виходу з метро Ви проходите 200 метрів через торгові ряди в сторону вулиці Срібнокільська (пройдіть повз магазин «Roshen», а через підземний перехід вийдіть до продовження торгових рядів). 

Далі ви проходите через торгові ряди і перед Вами, через дорогу, знаходиться коричнева будівля з трапецівидним скляним дахом, в якому розташована нова філія Інституту вертебрології та реабілітації. Центральний вхід в клініку знаходиться зі сторони вулиці Срібнокільська.

На машині: 

Якщо Ви їдете автомобілем, Вам необхідно їхати від вулиці Анни Ахматової в сторону проспекту Миколи Бажана на проспект Петра Григоренка. 

Повернути необхідно праворуч на вулицю Княжий затон. Через 150 метрів необхідно повернути ліворуч на вулицю Срібнокільську. Через 300 метрів з правої сторони Ви побачите коричневу будівлю з трапецівидним скляним дахом, в якому розташована нова філія Інституту вертебрології та реабілітації. Центральний вхід у клініку знаходиться зі сторони вулиці Срібнокільської.