Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

ІВР і Федерація Карате України уклали партнерську угоду про співпрацю

  1. IVR
  2. Новини
  3. ІВР і Федерація Карате України уклали партнерську угоду про співпрацю

З метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні та забезпечення медичної підтримки в галузі фізичної реабілітації спортсменів Інститут вертебрології і реабілітації та Федерація Карате України уклали партнерську угоду про співпрацю.

3 серпня 2016 Українська федерація карате стала членом Олімпійської сім'ї та була включена в програму літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Федерація ввела системну роботу, яка дозволила навести порядок в розмаїтті стилів і організацій, вивести тренувальний і змагальний процеси на якісно інший рівень.

Співпраця з Національним Олімпійським комітетом України стало шляхом, на якому здійснюються важливі кроки - спочатку визнання карате суб'єктом олімпійського руху в Україні, а сьогодні - прихід карате в Олімпійську сім'ю.

Однак професійний спорт завжди потребує особливої ​​турботи про здоров'я спортсменів. У карате великої уваги заслуговує, перш за все, опорно-руховий апарат.

Фахівці Інституту вертебрології та реабілітації ввели для спортсменів Олімпійської збірної Карате безкоштовну програму фізичної реабілітації, яка вже сьогодні дає результати. Для інших членів Федерації, в рамках співпраці з Інститутом, діє ексклюзивна цінова пропозиція.

Інститут вертебрології і реабілітації почав роботу зі спортсменами з допомогою спеціальної фінсько-німецької методики і унікального для України високотехнологічного обладнання - комп'ютеризованих медичних тренажерів David.Методіка David є одним з провідних методів реабілітації спортсменів Олімпійської збірної Фінляндії.

Наша мета - дати можливість українським спортсменам отримати якісну медичну допомогу і фізичну реабілітацію європейського рівня для високих досягнень українського спорту!

Запрошуємо до співпраці спортивні федерації з олімпійських та неолімпійських видів спорту!

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка