Меню
Знайти
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві
Пн-Пт: з 7:30 до 21:00
Сб: 8:00-20:00
Нд: 9:00-18:00

Обладнання

  1. IVR
  2. Обладнання

Фінсько-німецька методика David, дія якої базується на високотехнологічних тренажерах David, офіційно визнана найбільш ефективною в Європі. Медичні тренажери David були розроблені провідними європейськими фахівцями з біомеханіки, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії. Дане обладнання зроблено для лікування і характеризується технологічними особливостями, яких немає у звичайних фітнес тренажерів. Курс занять на комп’ютеризованих тренажерах David дозволяє безпечно пропрацювати саме глибокі м’язи спини і надовго закріпити отриманий від попереднього лікування результат, що неможливо зробити на звичайних фітнес-тренажерах.

DAVID SPINE CONCEPT (ОСНОВНА ЛІНІЙКА)
1527768199_266.jpg

Для профілактики та лікування болю в спині, попереку та шиї в нашому Центрі використовується шість видів тренажерів. М’язи, які пропрацьовуються під час курсу лікування: клубово-реберні м’язи грудей та спини, найдовший м’яз спини, міжостисті, остисті, міжпоперечні м’язи спини, глибокі м’язи-обертачі, шийні глибокі м’язи, багатороздільні глибокі м’язи спини та абдомінальна мускулатура.

DAVID HIP & KNEE CONCEPT
1527768435_269.jpg

Програма реабілітації ніг, колінних і тазостегнових суглобів складається з наступних контрольованих навантажень на тренажерах лінійки David Hip & Knee Concept: розгинання і згинання в колінному суглобі, розгинання в тазостегнових суглобах, відведення і приведення стегна, розвиток і зміцнення рухливості в колінному суглобі та тренування чотириголового м’яза і задніх м’язів стегна.

DAVID SHOULDER CONCEPT
1527768599_272.jpg

Для лікування і реабілітації плечових суглобів, в Центрі застосовують лінійку David Shoulder Concept, яка складається з 6-ти спеціалізованих медичних тренажерів. Лінійка використовується для тренування дельтоподібних та трапецієподібних м’язів, великої і малої грудневих м’язів, глибоких м’язів плеча.

АДАПТАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІД КОЖНОГО ПАЦІЄНТА
1527769952_287.png

Обладнання налаштовується з урахуванням зросту, ваги, віку та інших анатомічних особливостей пацієнта.

Підбір амплітуди руху та навантаження для лікувальної програми відбувається в результаті комп’ютерного тестування суворо за результатами діагностики даного пацієнта і за рекомендацією лікаря, що лікує пацієнта.

1527770063_289.png

Кожен тренажер оснащений комп’ютерним екраном з програмним забезпеченням EVE з моментальним зворотнім зв’язком, де пацієнт і реабілітолог можуть регулювати рівень навантаження, кількість повторень, і навіть коректність та темп виконання рухів.

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ МЕДИЧНИХ ТРЕНАЖЕРІВ DAVID

По-перше, тазостегновий суглоб під час занять закріплений під оптимальним кутом завдяки унікальному механізму Hip-Fix та спеціальним обмежувачам руху суглобів. Це робить можливим розташувати фізіологічні вигини хребта природним чином, тому під час занять диски та суглоби не перевантажені (пасивні структури). Навантаження на тренажерах David дозволяють ефективно і безпечно тренувати важких хронічних хворих без шкідливого впливу на суглоби.

1527769779_286.png

David закріплює тазостегновий суглоб під оптимальним кутом, тому диски і суглоби не перевантажуються, працюють тільки цільові м’язи.

При невеликій кількості повторень руху амплітуда висока. Чим більше повторень робить пацієнт на звичайному тренажері, тим більше втомлюються його м’язи, і рухливість стає меншою. Подібного зниження ефективності вправ на тренажерах David не відбувається, тому що траєкторія руху контролюється комп’ютерним забезпеченням.

1527769600_285.png

По-друге, вигнута спинка тренажера направляє рухи на розгинання/згинання та активує і зміцнює одночасно всі глибокі м’язи хребетного стовпа.

По-третє, обладнання David дозволяє виконувати вправи на максимально можливій амплітуді ефективно і безболісно. Це допомагає пацієнтам з болем відновити рухливість. Звичайні фітнес-тренажери не забезпечують відповідного навантаження при всіх можливих рухах. За допомогою David можливо виконувати рухи на повну амплітуду навіть при втомлених м’язах (відповідно, можна зробити більшу кількість підходів).

1527769521_284.png

По-четверте, обладнання David сприяє відновленню самостійного контролю рухів, що часто буває проблемою у «пацієнтів з болем». У випадку занять на тренажері David, необхідність самостійної координації прямує до «0», тому що конструкція обладнання дає можливість інтенсивного і, при цьому, безпечного руху. У повністю безпечних умовах Ви отримуєте краще навантаження для Ваших м’язів, тренування стає більш ефективним, одночасно залишаючись безпечним.

1527769494_283.png

По-п’яте, обладнання David робить можливим розпочати з максимального навантаження і поступово його зменшувати. Відповідно, якщо Ви почали рух з максимального навантаження, як при заняттях на David, – Ви точно зможете його закінчити. На звичайних тренажерах біль не дозволить закінчити рух і максимально ефективно навантажити м’язи. При гіперекстензії на звичайній спортивній «лавці», рух починається з мінімального навантаження, яке поступово збільшується. Коли людина досягає повного розгинання, і його торс знаходиться паралельно підлозі, навантаження на хребет та зв’язки стає потенційно небезпечним. Тому, подальше розгинання може привести до загострення або травми. На тренажерах David максимальне навантаження відбувається на початок руху, коли хребет знаходиться в найбільш вигідному з точки зору біомеханіки положенні, і далі навантаження зменшується. Таким чином, можливість виникнення загострення або травми мінімальна.

1527769462_282.png

По-шосте, медичні тренажери David оснащені унікальним програмним забезпеченням EVE Professional. Кожен тренажер має термінал EVE – 7-дюймовий сенсорний монітор, підключений до бездротової мережі. Розпізнавання пацієнтів здійснюється за допомогою RFID-технології (радіочастотна ідентифікація). Реабілітолог стежить за показниками системи EVE Professional і веде запис кожного тренувального сеансу. Це дозволяє лікарю та реабілітологу вчасно виявити неправильні тренувальні моделі з метою їх своєчасної корекції. За допомогою даного програмного забезпечення та зворотного зв’язку в режимі реального часу, Ви також можете контролювати коректність виконання вправ і свої результати самостійно. Дослідження показують, що система моментального зворотного зв’язку під час тренування – EVE Professional – значно покращує результати.