Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Про Інститут

IVRПро Інститут
1506949139_1.jpg
1506949160_2.jpg
Про Інститут

Інститут вертебрології та реабілітації є лідером у лікуванні захворювань спини без операцій. Із 2002 року ми допомагаємо людям із гострим або хронічним болем у спині позбутися цієї проблеми ефективно та надовго. Із 2015 року на базі Інституту також застосовується фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічнихих медичних тренажерів David.

1506949274_5.png

95 % наших пацієнтів успішно досягають стійкого ефекту одужання

1516028125_6.svg

15 років – лідер у лікуванні захворювань спини.

 

 

1506949337_7.png

Ефективні європейські методики, висококласне обладнання

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ

Ми лікуємо остеохондроз хребта, протрузії, міжхребцеві грижі, артрози, артрити, радикуліти, п’яткову шпору, тендиніти, епікондиліти, лігаментити та інші хронічні та посттравматичні захворювання опорно-рухового апарату за допомогою комплексу методів:

  • Корекція хребта за допомогою методики «короткого важеля», яка безпечно відновлює співвідношення хребців відносно один одного
  • Медичний масаж для розслаблення м’язів та з метою опрацювання глибоких м’язів, які підтримують хребет
  • Реабілітаційний курс у нашому Центрі зміцнення хребта та суглобів, який використовує фінсько-німецьку методику лікування рухом на медичних тренажерах David для закріплення результату на тривалий час
  • Повний спектр фізіотерапевтичних процедур (електротерапія, ультразвукова терапія, магнітолазерна терапія, ударно-хвильова терапія, карбоксітерапія тощо)
  • Знеболюючі ліки та уколи, але тільки в деяких випадках, коли інші можливості швидкого усунення болю є недостатньо ефективними
  • Обов’язкова консультація після завершення курсу та індивідуальні рекомендації щодо комплексу вправ, які можна виконувати в домашніх умовах для підтримки здоров’я спини
1506949428_11.jpg
1506949420_10.jpg
НАШІ ЛІКАРІ

Наша гордість - це потужний склад лікарів. Лікарі Інституту мають багаторічний досвід в області вертебрології, ортопедії і травматології, неврології, фізичної реабілітації.

Ось уже 15 років Інститут розвиває висококласних фахівців вузького профілю, в першу чергу, завдяки тому, що ми багато років зосереджені саме на лікуванні захворювань хребта, постійно заглиблюючись і нарощуючи свої знання і досвід.

Крім наявності обов'язкової лікарської бази, наші лікарі володіють складними, унікальними мануальними техніками. На базі Інституту діє власний навчальний центр з потужною базою напрацювань. Це дозволяє нам забезпечити найвищий рівень якості медичної допомоги, досягати стійких позитивних результатів лікування і по праву вважатися експертами у своїй області!

1516349949_14.jpg
АВТОРСЬКА МЕТОДИКА «КОРОТКОГО ВАЖЕЛЯ»
Ефективність цієї унікальної методики можна побачити за її результатами: 95 % наших пацієнтів із протрузією та грижею міжхребцевих дисків успішно уникають операції. Це наша авторська методика, яка дозволяє допомогти більшості пацієнтів уже в перший день звернення з гострим болем. Метод «короткого важеля» безпечний, оскільки дає нам можливість дуже точно впливати на необхідну ділянку хребта . Ми не можемо завдати шкоди, використовуючи наш метод, оскільки він не зачіпає сусідні здорові ділянки хребта та інших структур. Ми використовуємо тільки нехірургічні методи лікування, але в деяких випадках все ж неможливо обійтися без операції. Наші лікарі діагностують такі випадки зразу під час консультації, рекомендують і направляють до відповідної вузькоспрямованої клініки.
1506949614_17.png

95 % наших пацієнтів успішно вирішують свою проблему БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

1506949635_18.png

Безболісна, нетравматична та безпечна методика. Цей метод ручної корекції хребта виконується дуже точно та прицільно на пошкоджений сегмент хребта, тому виключає пошкодження сусідніх ділянок.

1506949659_19.png

Офіційно визнані європейські методики, сучасне обладнання

Підписатись