Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
‎(044) 360-70-50 (‎073) 360-70-50 (‎050) 360-70-50 ‎(098) 360-70-50

Біль в грудному відділі

IVRЩо ми лікуємоБіль в грудному відділі

Болі в грудному відділі хребта зараз зустрічаються значно частіше навіть у молодих людей через нездоровий спосіб життя, хоча грудний відділ за правом вважається найміцнішим і найменш схильним до впливів ззовні.

Болі в грудному відділі можуть оперізувати грудну клітку, викликати оніміння в грудях, відчуватися болем у серці в лівій половині грудної клітки, виникати при вдиху/видиху та супроводжувати нахили, повороти, різкі рухи тіла.

Основними причинами виникнення болю в грудному відділі є:

  • остеохондроз і остеоартроз грудного відділу хребта; причиною є порушення обмінних процесів і живлення міжхребцевих дисків;
  • викривлення хребта;
  • травми хребта: ушкодження хребців, їх зміщення, розтягнення м’язів і зв’язок грудного відділу хребта;
  • захворювання нервової системи: міжреберна невралгія;
  • патологія суглобів грудного відділу хребта;
  • протрузія міжхребцевого диска грудного відділу хребта;
  • міжхребцева грижа в грудному відділі хребта;
  • відбиваючий біль виникає при симптомах захворювання органів дихання, травлення, серця.

Комплексний курс лікування болів у грудному відділі хребта в Інституті вертебрології та реабілітації спрямований на повне усунення причин болю.

Курс лікування передбачає 5-10 сеансів. Перерва між сеансами може бути один день. Зменшення значних больових відчуттів пацієнт відчуває вже після другого-третього сеансів.

Наші лікарі починають курс лікування з усунення гострого больового синдрому (якщо біль сильний і обмежує рух пацієнта).

Лікувальні блокади хребта та суглобів, ін’єкції знеболюючих, поживних і протизапальних препаратів. Після того як гострий біль у грудному відділі усунений, фахівці Інституту вертебрології та реабілітації продовжують курс лікування для усунення причин захворювання.

Фізіотерапія допомагає усунути синдром болю, що залишився в ураженому місці.

Корекція хребта застосовується нашими лікарями для усунення функціонального блоку в окремих сегментах хребта та повернення йому природної рухливості.

Лікувальний масаж знімає м'язові спазми, покращує кровообіг і насичує киснем хрящову та кісткову тканини хребців у грудному відділі хребта.

Комплекс фізичних вправ на комп’ютеризованих медичних тренажерах David за індивідуально підібраною програмою. Первинний курс реабілітації передбачає 2-3 заняття на тиждень, складається з 24 сеансів і проходить під керівництвом професійного реабілітолога. Систематичні заняття на тренажерах David допомагають зміцнити м’язовий корсет і відновити роботу хребців і суглобів грудного відділу хребта, а також є ефективною профілактикою болю хребта.

Записатись на консультацію