Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Біль у попереку

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Біль у попереку

З усіх відділів хребта поперековий відділ піддається найбільшим навантаженням, оскільки саме поперековий відділ є опорою для органів малого таза та черевної порожнини, пов’язує верхню й нижню частину тіла, а також є центром тяжіння в тілі людини. Лікування в Інституті вертебрології та реабілітації не просто усуває біль у попереку, ми прагнемо знайти й усунути причину болю в поперековому відділі.

Які причини болю в попереку?

Існують два види болю в поперековому відділі хребті: первинний і вторинний.

Причинами виникнення первинних болів у попереку можуть бути:

Серед причин вторинного болю в поперековому відділі хребта можуть бути:

  • викривлення хребта;
  • травми хребта: це можуть бути ушкодження самих хребців, їх зміщення, розтягнення м’язів і зв’язок поперекового відділу хребта, а також ушкодження міжхребцевих дисків і суглобів;
  • запалення кісткових і хрящових тканин хребців поперекового відділу: артрити та захворювання ревматичного характеру;
  • інфекційні захворювання хребців поперекового відділу, які вражають міжхребетні диски;
  • відбитий біль: виникає при захворюваннях, запаленнях і порушеннях роботи внутрішніх органів в області малого таза.

Лікування болю в попереку в Інституті вертебрології та реабілітації

Курс лікування наші фахівці розробляють індивідуально залежно від діагнозу, частоти та виду болю в попереку. Зазвичай курс лікування болю в попереку передбачає до десяти послідовних сеансів без перерв. Зменшення больового синдрому в нижній частині спини пацієнт відчуває вже після другого-третього сеансу.

У випадках, коли у пацієнта гострий біль, лікарі Інституту вертебрології та реабілітації на початку лікування застосовують методи для усунення больового синдрому, зняття набряклості тканин і усунення м’язових спазмів у поперековому відділі хребта.

Для цього наші фахівці застосовують:

1) Лікувальні блокади хребта та суглобів, мультиін’єкції протизапальних препаратів.

Після того як гострий біль у попереку усунений, фахівці Інституту вертебрології та реабілітації продовжують курс лікування для усунення безпосередньо причин захворювання.

2) Фізіотерапія. Вплив ультразвуком, електрофорезом і лазером знімає больовий синдром, що залишився, покращує циркуляцію крові в тканинах, насичує киснем пошкоджену область, активізує роботу м’язів.

3) Ударно-хвильова терапія розбиває відкладення солей і в такий спосіб покращує рухливість у суглобах поперекового відділу хребта.

4) Корекція хребта застосовується нашими лікарями для відновлення нормального розташування хребців і усунення зсувів хребців у поперековому відділі хребта.

5) Лікувальний масаж спрямований на поліпшення кровообігу в суглобах і усунення м’язових спазмів в області поперекового відділу хребта.

6) Витягування хребта застосовують після масажу, коли м’язи розігріті та розслаблені. Метою цього методу є усунення стискання нервових закінчень і зняття навантаження з м’язів у поперековому відділі хребта. В Інституті вертебрології та реабілітації витягування хребта відбувається за допомогою спеціального медичного обладнання.

7) Після основного курсу лікування для довгострокового ефекту обов’язково необхідні системні фізичні вправи. У спортзалі на звичайних фітнес-тренажерах це може бути досить небезпечно для людини, оскільки навантаження на м’язи та суглоби повинні бути дозованими та контрольованими для людини з хворою спиною.

Індивідуально розроблений комплекс фізичних вправ виконується пацієнтом на високотехнологічних медичних тренажерах David. Реабілітаційний період складається з 12 сеансів. Весь комплекс вправ виконується два-три рази на тиждень під наглядом наших реабілітологів. Фізичні вправи на тренажерах David допомагають відновити роботу ушкоджених суглобів і зміцнюють м’язовий корсет в області поперекового відділу хребта.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Записатись на консультацію