Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Київ
Львів
Івано-Франківськ
Єдиний колл-центр в Києві 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22 сб-нд: з 9 до 20

Біль у спині

  1. IVR
  2. Що ми лікуємо
  3. Біль у спині

Чому виникає біль у спині?

Біль у спині може виникати в різних відділах: шийному, грудному, поперековому. Однією з основних причин виникнення болю у спині є слабо або асиметрично розвинені глибокі м’язи, що підтримують хребет. Біль у попереку, наприклад, посідає перше місце серед хвороб, які можуть призвести до непрацездатності згідно зі світовою статистикою ВООЗ.

Якщо м’язи недостатньо витривалі, то швидко втомлюються, через що диски, суглоби та зв’язки зазнають надмірного навантаження. Постійні або поодинокі стресові навантаження призводять до різних захворювань, хронічних і періодичних болів у спині.

Якщо м’язи розвинені асиметрично, це призводить до викривлень постави, різних патологій хребців і міжхребцевих дисків. Через це окремі м’язи перебувають під постійною виснажливою напругою, а інші м’язи не отримують достатнього навантаження і слабшають.

Слід пам’ятати, що біль у спині – це тільки симптом, і лікування необхідно спрямувати на усунення реальної причини.

 Біль у спині

Як ми вирішуємо проблему болю у спині?

Залежно від поставленого Вам діагнозу, ми можемо рекомендувати різні курси лікування. Зазвичай для результативного лікування необхідний комплекс методів.

При виникненні сильного болю можемо застосувати лікувальні блокади, що знімають симптоми та спазми. Після зняття гострих запальних процесів обов’язково призначаємо комплексне лікування, спрямоване на усунення причини, а не симптому.

Якщо у спині є функціональні блоки, необхідно застосувати корекцію методом "короткого важеля", щоб акуратно відновити правильне співвідношення хребців.

Якщо потрібно розслабити м’язи перед курсом лікування рухом або під час їх опрацювання на медичних тренажерах, пацієнту необхідно пройти курс лікувального масажу.

Також для поліпшення кровообігу та живлення хребта ми використовуємо різні фізіотерапевтичні процедури на сучасному обладнанні.

Для системного вирішення проблеми болю у спині та закріплення результату попереднього лікування на довгий час ми часто рекомендуємо пацієнтам пройти курс лікування рухом за фінсько-німецькою методикою David. Заняття проходять на лінійці медичних комп’ютеризованих тренажерів, які використовуються для тренування глибокої мускулатури спини та вважаються однією із найефективніших методик для позбавлення болю у спині.

У процесі тренування активно задіяні короткі м’язи хребта. Вони забезпечують достатню стабільність хребців: міжостисті, остисті м’язи розташовуються вздовж, а міжпоперечні м’язи – впоперек остистих відростків хребців. Коли стабільність хребців зникає, виникають функціональні блоки у спині, проблеми з міжхребцевими суглобами та дисками. Щоб уникнути таких станів, необхідно постійно тримати у тонусі ці групи коротких м’язів уздовж хребта. При цьому за допомогою звичайної гімнастики або звичайних фітнес-тренажерів їх практично неможливо ретельно опрацювати.

Що ви отримаєте в результаті?

  • Комплексний курс лікування, складений лікарем індивідуально для Вас.
  • Курс лікування рухом із 12 або 24 занять за фінсько-німецькою методикою David на медичних комп’ютеризованих тренажерах. Кожне заняття проходить під контролем досвідченого реабілітолога, весь курс лікування Ви перебуваєте під наглядом лікаря. Також на завершальній консультації Ви отримаєте рекомендації та набір вправ для систематичного підтримання здоров’я спини.
  • Також Ви отримаєте результати комп’ютерної діагностики Вашого м’язового корсету у динаміці після завершення курсу лікування.
  • І головне – частота та інтенсивність болю зменшиться!

зменшення болю у спині

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 1
Середня оцінка: 4
Записатись на консультацію